12:00 03.07.2019

Трансляція прес-конференції з приводу реєстрації "Руху Солідарності "Разам" в Україні та про ситуацію в Білорусі

1 хв читати

У середу, 3 липня, о 12.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція з приводу реєстрації "Руху Солідарності "Разам" в Україні, про ситуацію в Білорусі та пропозиції щодо білорусько-української співпраці, зокрема - про акції "Руху Солідарності "Разам" в Україні в 2019 році, про актуальність Балто-Чорноморської осі як одного з можливих варіантів реалізації ідеї Тримор’я, про гібридну війну РФ проти Білорусі. Учасники: співголова "Руху Солідарності "Разам" Олена Толстая, заступник голови "Руху Солідарності "Разам" Таїсія Кабанчук, члени Сейму "Руху Солідарності "Разам": член Ради Білоруського національного конгресу В'ячеслав Сівчик та експерт з питань гібридної війни РФ проти Білорусі Ігор Ляльков; модератор - координатор "Руху Солідарності "Разам" у м. Мінську Яна Чернявська (вул. Рейтарська 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Ринок сонячної енергетики в Україні. Які законодавчі зміни очікуються у 2020 році? Думки гравців ринку"

Трансляція прес-конференції на тему "Стратегія партнерства української індустрії та світової фундаментальної науки"

Трансляція прес-конференції на тему "Про створення загальнонаціонального страйкового комітету "Заради майбутнього!"

Трансляція прес-конференції за результатами дослідження на тему "Чи готові українці до зміни клімату?" про кліматичні зміни та їхню роль у трансформації економіки і соціальної системи України

SpaceX відмовилася від "вилову" обтічника ракети SpaceX через негоду в Атлантиці

У Шарм-ель-Шейху під час посадки літака авіакомпанії SkyUp Airlines загорілося шасі

Програмне РРО для підприємців та його обслуговування буде безкоштовним - Голова ДПС

Трансляція прес-конференції на тему "Суд у Луганській області призупинив провадження щодо прокурора т. зв. ЛНР, якого звинувачують у катуваннях і позасудових стратах"

Трансляція прес-конференції на тему "Презентація проекту телесеріалу "Часова Варта"

В Японії вщент згорів стародавній замок зі списку ЮНЕСКО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА