13:28 09.07.2019

Трансляція прес-конференції "Стратегія ЄС для Дунайського регіону"

1 хв читати

У вівторок, 9 липня, о 14.00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Підписання меморандуму про співробітництво між Асоціацією об'єднаних територіальних громад та Асоціацією українських регіонів "Стратегія ЄС для Дунайського регіону". Учасники: голова Одеського регіонального відділення Асоціації ОТГ, голова Великомихайлівської ОТГ Тетяна Жарська; представник Івано-Франківської області,  голова Печеніжинської ОТГ Ігор Довірак; голова Чернівецького регіонального відділення Асоціації ОТГ, голова Великокучурівської ОТГ Василь Тодеренчук; голова Закарпатського регіонального відділення Асоціації ОТГ, голова Полянської ОТГ Іван Дрогобецький; виконавчий директор Асоціації ОТГ Валентина Полтавець; голова Асоціації "Стратегія ЄС для Дунайського регіону" Юрій Маслов (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Ринок сонячної енергетики в Україні. Які законодавчі зміни очікуються у 2020 році? Думки гравців ринку"

Трансляція прес-конференції на тему "Стратегія партнерства української індустрії та світової фундаментальної науки"

Трансляція прес-конференції на тему "Про створення загальнонаціонального страйкового комітету "Заради майбутнього!"

Трансляція прес-конференції за результатами дослідження на тему "Чи готові українці до зміни клімату?" про кліматичні зміни та їхню роль у трансформації економіки і соціальної системи України

SpaceX відмовилася від "вилову" обтічника ракети SpaceX через негоду в Атлантиці

У Шарм-ель-Шейху під час посадки літака авіакомпанії SkyUp Airlines загорілося шасі

Програмне РРО для підприємців та його обслуговування буде безкоштовним - Голова ДПС

Трансляція прес-конференції на тему "Суд у Луганській області призупинив провадження щодо прокурора т. зв. ЛНР, якого звинувачують у катуваннях і позасудових стратах"

Трансляція прес-конференції на тему "Презентація проекту телесеріалу "Часова Варта"

В Японії вщент згорів стародавній замок зі списку ЮНЕСКО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА