12:00 11.07.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Українські рейдери за допомогою корумпованих чиновників захопили компанію п'яти німецьких інвесторів"

1 хв читати

У четвер, 11 липня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Українські рейдери за допомогою корумпованих чиновників захопили компанію п'яти німецьких інвесторів". Учасники: німецький інвестор Бертольд Карл Алоіс Вільд; представник Посольства Федеративної Республіки Німеччина в Україні Герман Інтеманн; адвокат, керуючий партнер Юридичної групи EUCON Ярослав Романчук; адвокат, партер Юридичної групи EUCON Євген Петренко (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація журналістів за тел. (044) 238-09-44, events@eucon.ua.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Ринок сонячної енергетики в Україні. Які законодавчі зміни очікуються у 2020 році? Думки гравців ринку"

Трансляція прес-конференції на тему "Стратегія партнерства української індустрії та світової фундаментальної науки"

Трансляція прес-конференції на тему "Про створення загальнонаціонального страйкового комітету "Заради майбутнього!"

Трансляція прес-конференції за результатами дослідження на тему "Чи готові українці до зміни клімату?" про кліматичні зміни та їхню роль у трансформації економіки і соціальної системи України

SpaceX відмовилася від "вилову" обтічника ракети SpaceX через негоду в Атлантиці

У Шарм-ель-Шейху під час посадки літака авіакомпанії SkyUp Airlines загорілося шасі

Програмне РРО для підприємців та його обслуговування буде безкоштовним - Голова ДПС

Трансляція прес-конференції на тему "Суд у Луганській області призупинив провадження щодо прокурора т. зв. ЛНР, якого звинувачують у катуваннях і позасудових стратах"

Трансляція прес-конференції на тему "Презентація проекту телесеріалу "Часова Варта"

В Японії вщент згорів стародавній замок зі списку ЮНЕСКО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА