15:00 15.07.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Посіпак Кремля - в тюрму: законодавча ініціатива партії "Голос"

1 хв читати

У понеділок, 15 липня, о 15.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Посіпак Кремля - в тюрму: законодавча ініціатива партії "Голос". Партія "Голос" пропонує передбачити кримінальну відповідальність за сепаратні переговори з країною-агресором, законопроект уже розробили юристи партії. Учасники: лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук та члени команди (вул. Рейтарська, 8/5а). Акредитація за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeGSXR21e86nY4FdSA8REWlHaNRg0onIpFe4NJmjzfSF3zbsA/viewform 

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Китай показав атаку танків за підтримки дронів

У мережі з'явилося відео моменту втечі Амоса Дов Сільвера від силовиків в аеропорту "Бориспіль"

Корупційний скандал в Умані: чи допоможе візит Нетаньягу урезонити хабарників

Презентація наукової монографії "Теоретичні основи розслідування умисних убивств: кримінально-правові, криміналістичні та психологічні аспекти. Психологічний портрет серійного вбивці"

Результати щорічного нагородження видатних вчених, лікарів, громадських і благодійних діячів, представників духовенства відзнакою за професіоналізм і милосердя "Орден Святого Пантелеймона

Майже 30 людей стали жертвами тайфуну в Китаї

Церемонія нагородження Відзнакою за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона"

Трансляція прес-конференції на тему "Порушення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) та Національним банком України (НБУ) законів України під час продажу РВС Банку Руслану Демчаку"

Артемій Лебедєв виїхав з РФ і записав відверте відеозвернення

Трансляція прес-конференції на тему "Вперше спортсмен пропливе вздовж усієї української ділянки Дніпра понад 1000 км від кордону з Білоруссю до Чорного моря"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА