13:00 18.07.2019

Прес-конференція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Факел"

1 хв читати

У четвер, 18 липня, о 13.30 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Факел" про молоду політичну силу і презентація команди, про програму політичної партії і про перші кроки в парламенті, про результати проекту "Депутатом стати просто" і про тури містами України. Учасники: голова політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Факел" Тетяна Однорог, заступник голови політичної партії" ВО "Факел" Олександр Крамар, заступник голови політичної партії "ВО "Факел" Олександр Гончаров, кандидат у народні депутати України від політичної партії" ВО "Факел" Ольга Євчук, кандидат у народні депутати України від політичної партії "ВО "Факел" Євген Паруш (вул. Рейтарська, 8/5 -А). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Китай показав атаку танків за підтримки дронів

У мережі з'явилося відео моменту втечі Амоса Дов Сільвера від силовиків в аеропорту "Бориспіль"

Корупційний скандал в Умані: чи допоможе візит Нетаньягу урезонити хабарників

Презентація наукової монографії "Теоретичні основи розслідування умисних убивств: кримінально-правові, криміналістичні та психологічні аспекти. Психологічний портрет серійного вбивці"

Результати щорічного нагородження видатних вчених, лікарів, громадських і благодійних діячів, представників духовенства відзнакою за професіоналізм і милосердя "Орден Святого Пантелеймона

Майже 30 людей стали жертвами тайфуну в Китаї

Церемонія нагородження Відзнакою за професіоналізм та милосердя "Орден Святого Пантелеймона"

Трансляція прес-конференції на тему "Порушення Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) та Національним банком України (НБУ) законів України під час продажу РВС Банку Руслану Демчаку"

Артемій Лебедєв виїхав з РФ і записав відверте відеозвернення

Трансляція прес-конференції на тему "Вперше спортсмен пропливе вздовж усієї української ділянки Дніпра понад 1000 км від кордону з Білоруссю до Чорного моря"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА