11:25 30.07.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Акції Apple Inc. на "Українській біржі" - перша ластівка нового класу інструментів довгострокового заощадження"

1 хв читати

У вівторок, 30 липня, о 12.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Акції Apple Inc. на "Українській біржі" - перша ластівка нового класу інструментів довгострокового заощадження". Учасники: член Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку Олександр Панченко; голова правління Національного депозитарію України Миндаугас Бакас; директор з розвитку бізнесу "Української біржі" Олексій Сухоруков; директор КУА "Ел.Ді.Ассет Менеджмент" Анна Височанська; голова українського підрозділу європейської інвестиційної компанії EXANTE Володимир Позній; директор ТОВ "БТС Брокер" Роман Осипов. До участі в обговоренні запрошуються журналісти, інституційні (КУА, КІФ, НПФ) та приватні інвестори (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (067) 452-53-11 (Роман Осипов, директор "БТС Брокер").

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

На центральному вокзалі Києва музикант, володар голлівудської премії, влаштував перформанс

На Херсонщині прикордонники врятували від браконьєрів чверть тисячі крабів

Google презентував нову модель смартфона Pixel 4

Як організувати еко-рейтинг співробітників?

В Японії від тайфуну "Хагібіс" постраждали 77 осіб

Королівський монетний двір Великої Британії випустив золоту карту вартістю $ 23 тисячі доларів

Новий закон про столицю - нові можливості для місцевого самоврядування в Києві

Ветерани АТО їдуть до Золотого, де сьогодні можливо будуть відведені війська

Трансляція прес-конференції на тему "Можливі наслідки встановлення фіксованої маржі для дистрибуції сигарет: зростання цін та закриття виробництва"

Трансляція прес-конференції народного депутата України Андрія Деркача на тему "Оприлюднення фактів тиску посольства США на правоохоронні органи України з метою втручання у виборчий процес в Сполучених Штатах Америки"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА