11:25 30.07.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Акції Apple Inc. на "Українській біржі" - перша ластівка нового класу інструментів довгострокового заощадження"

1 хв читати

У вівторок, 30 липня, о 12.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Акції Apple Inc. на "Українській біржі" - перша ластівка нового класу інструментів довгострокового заощадження". Учасники: член Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку Олександр Панченко; голова правління Національного депозитарію України Миндаугас Бакас; директор з розвитку бізнесу "Української біржі" Олексій Сухоруков; директор КУА "Ел.Ді.Ассет Менеджмент" Анна Височанська; голова українського підрозділу європейської інвестиційної компанії EXANTE Володимир Позній; директор ТОВ "БТС Брокер" Роман Осипов. До участі в обговоренні запрошуються журналісти, інституційні (КУА, КІФ, НПФ) та приватні інвестори (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (067) 452-53-11 (Роман Осипов, директор "БТС Брокер").

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Відродження Київського Патріархату"

НАСА спробує побудувати місячну базу з грибів

Трансляція прес-конференції на тему "ПАТ "Київметробуд" - чи є світло наприкінці тунелю? Перспективи метробудівництва в столиці України"

Чому Офіс генерального прокурора блокує роботу Миколаївського суднобудівного заводу "Океан": можливі причини і катастрофічні наслідки арешту майна заводу

У Каталонії через вибух на нафтохімічному заводі постраждали чотири людини

У соцмережі Твіттер опубліковано відео можливого ракетного удару в літак "МАУ"

Трансляція прес-конференції на тему "Подробиці газових переговорів і перші дні роботи незалежного Оператора ГТС"

У мережі з'явилося відео моменту падіння українського літака Boing 737 під Тегераном

Дим від лісових пожеж в Австралії дістався Чилі та Аргентини

В Канаді у літака під час зльоту відлетіло колесо шасі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА