12:00 27.08.2019

Трансляція прес-конференції про створення електронного помічника – чат-бота для народних депутатів Верховної Ради України нового скликання

1 хв читати

У вівторок, 27 серпня, о 12.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція про створення електронного помічника – чат-бота для народних депутатів Верховної Ради України нового скликання. Учасники: позаштатний радник президента з питань диджиталізації Михайло Федоров (участь уточнюється); народний депутат України нового скликання Галина Янченко; голова IT-управління Верховної Ради України Олексій Сидоренко; експерт з питань штучного інтелекту Українського інституту майбутнього Антон Семенов (вул. Рейтарська, 8/5а). Форма для реєстрації: https://forms.gle/gPR5UHnz7PeAkL336. Додаткова інформація за тел. (063) 586-02-15.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Розвиток аюрведи і йоги в Україні як особливого напряму для збереження та покращення здоров'я людини"

Прес-конференція на тему "Нові факти про міжнародну корупцію, "Бурісму" та схему доведення України до банкрутства"

КБ "Південне" представило макет апарата для вивчення Місяця

Трансляція прес-конференції на тему "Ринок сонячної енергетики в Україні. Які законодавчі зміни очікуються у 2020 році? Думки гравців ринку"

Трансляція прес-конференції на тему "Стратегія партнерства української індустрії та світової фундаментальної науки"

Трансляція прес-конференції на тему "Про створення загальнонаціонального страйкового комітету "Заради майбутнього!"

Трансляція прес-конференції за результатами дослідження на тему "Чи готові українці до зміни клімату?" про кліматичні зміни та їхню роль у трансформації економіки і соціальної системи України

SpaceX відмовилася від "вилову" обтічника ракети SpaceX через негоду в Атлантиці

У Шарм-ель-Шейху під час посадки літака авіакомпанії SkyUp Airlines загорілося шасі

Програмне РРО для підприємців та його обслуговування буде безкоштовним - Голова ДПС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА