14:26 18.11.2019

Трансляція прес-конференції на тему "Стратегія партнерства української індустрії та світової фундаментальної науки"

1 хв читати

У вівторок, 19 листопада, о 9:00 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Стратегія партнерства української індустрії та світової фундаментальної науки" про фундаментальні та прикладні дослідження іноземних лабораторій, а також про результати багаторічних фармакологічних та токсикологічних досліджень оригінальних лікарських засобів, проведених спільно з науковцями АТ "Фармак". Учасники: старший науковий співробітник, доктор філософії, НДІ Іллінойського інституту технології (Чикаго, США) Дейвід Больц; професор медицини і мікробіології, доктор філософії, Медична школа ім. Айкана в Маунт Сайнай (Нью-Йорк, США) Адольфо Гарсія-Састре; лідер групи, доктор філософії, Кембриджський університет (Кембридж, Велика Британія) Аартьян те Велтуїс; заслужений риджентс-професор, доктор філософії, Центр передового досвіду вивчення новітніх зоонозів у тварин, Канзаський державний університет (Мангеттан, США) Юрген Ріхт; головний науковий консультант, доктор медичних наук, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, АТ "Фармак" (Україна) Віктор Маргітич (вул. Рейтарська, 8/5а). Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Davos2020: Дональд Трамп проводить прес-конференцію перед своїм від'їздом - як це сталося

Геннадій Виходцев про книгу своєї колеги: так тримати!

Новий генеральний директор ПАТ "Київметробуд" Костянтин Салій і його перші кроки щодо виходу підприємства з кризи

Трансляція прес-конференції на тему "Відродження Київського Патріархату"

НАСА спробує побудувати місячну базу з грибів

Трансляція прес-конференції на тему "ПАТ "Київметробуд" - чи є світло наприкінці тунелю? Перспективи метробудівництва в столиці України"

Чому Офіс генерального прокурора блокує роботу Миколаївського суднобудівного заводу "Океан": можливі причини і катастрофічні наслідки арешту майна заводу

У Каталонії через вибух на нафтохімічному заводі постраждали чотири людини

У соцмережі Твіттер опубліковано відео можливого ракетного удару в літак "МАУ"

Трансляція прес-конференції на тему "Подробиці газових переговорів і перші дні роботи незалежного Оператора ГТС"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА