17:37 10.08.2020

Білецький заявив про участь Нацкорпусу у виборах

2 хв читати
Білецький заявив про участь Нацкорпусу у виборах

Партія “Національний корпус” братиме участь у місцевих виборах 2020 року та вже запропонувала своїх кандидатів до Одеської міськради. Також представники націоналістів балотуватимуться до органів місцевої влади у інших містах України – переважно на Півдні та Сході країни. 

Про це лідер “Національного Корпусу” Андрій Білецький написав у своєму Telegram-каналі після з’їзду партії, що відбувся 8 серпня в Одесі. 

“Для п’ятої колони – ми небезпечна сила й вороги, для кожного українця ми – друзі і захисники. Треба зламати ментальні паркани й показати, що національні сили – це “будівельники”, що ми можемо не тільки захистити Одесу, а й розбудувати її”,  – повідомив Андрій Білецький.

Політик також додав, що на фоні активізації проросійських політсил та збільшення впливу Москви на внутрішню політику України обов’язок Нацкорпусу не допустити реваншу та захистити інтереси українських громадян на місцевому рівні. Тому націоналісти не мають права програти вибори в ключових містах Сходу і Півдня країни.

На з’їзді партії Нацкорпус також представив 12 кандидатів до Одеської міськради. Ними стали: Давид Шубладзе (лікар-хірург), Валерій Начвинов (підприємець, волонтер), Сергій Варламов (керівник одеського осередку “Національного Корпусу”), Сергій Братчук (військовий, доброволець, журналіст), Савицька Вікторія (педагог, громадська активістка), Яна Тітаренко (еколог, громадська діячка), Дем'ян Ганул (зоозахисник, підприємець), Олександр Вельможко (юрист, журналіст, спортсмен), Артем Гудін (педагог, тренер з боксу, віцепрезидент Української федерації змішаних єдиноборств “UF ММА”), Вікторія Корпусова (зоозахисниця, підприємець), Євген Нижегородов (економіст, спортсмен) та Володимир Никитенко (підприємець).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кримські вкладники проти ПриватБанку

На скільки зростуть надходження від податків на тютюн наступного року?

Як, знищивши корупційні схеми на державних аграрних підприємствах, зменшити дефіцит держбюджету

Онлайн-конференція "День кібербезпеки" для студентів України

Брифінг про надзвичайну ситуацію на півдні Одеської області у зв'язку з безпрецедентною дворічною посухою та необхідність підтримки сільськогосподарських товаровиробників шляхом зменшення податкового навантаження"

Прес-конференція колишніх представників політичної партії "Слуга народу" з приводу безпідставного зняття їх як кандидатів

Вибори у Бердянську під загрозою зриву

ПАТ "НТК "Електронприлад" про відсутність впливу виконавчої влади на кадрову політику в авіаційній галузі

Фонд "Українська політика"/UP Foundation представляє результат дослідження "Рейтинг впливовості українських чиновників"

Політична партія "Демократична Сокира" з приводу відмови в реєстрації партії на місцевих виборах у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА