10:00 02.10.2020

Рада Європи надала позитивний висновок новому закону про Київ - столицю України

1 хв читати

У п'ятницю, 2 жовтня, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться брифінг на тему "Рада Європи надала позитивний висновок новому закону про Київ - столицю України". Учасники: народний депутат України від фракції "Слуга народу", голова підкомітету з питань місцевого самоврядування, співавтор закону про Київ - столицю України Дмитро Гурін; народний депутат України від фракції "Слуга народу", кандидат на посаду мера Києва Ірина Верещук; народний депутат України від фракції "Слуга народу", голова підкомітету з питань містобудування, співавтор закону про Київ - столицю України Ганна Бондар; голова команди медіаторів проекту публічних обговорень закону про Київ - столицю України Влад Голдаківський (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Акредитація журналістів обов'язкова через електронну форму: https://bit.ly/2GkEpkS. Додаткова інформація за тел. (095) 253-21-02, ritarivchachenko@gmail.com (Маргарита Рівчаченко).

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Підсумки місцевих виборів - зміна політичного ландшафту і старт нового політичного циклу в Україні

Нелегальний ринок ризикових товарів в Україні: економічна та споживча небезпека електротехніки

Україна має намір розвивати довіру і торгові відносини з Ізраїлем - Посол Корнійчук

Політичні експерти про результати місцевих виборів

День голосування: оцінка КВУ

Результати опитувань Соціологічної групи "Рейтинг", які проводяться в день виборів

У Києві зявилася нова – 27 - скульптурка проєкту “Шукай!”

Місцеві вибори - кульмінація і фінал. Які фактори вплинуть на результат? Що очікує країну та політикум за результатами кампанії?

23 жовтня 2020 року відбудеться Спеціальний Київський Безпековий Форум

Скорочення терміну експлуатації вантажних вагонів призведе до зростання витрат вантажовідправників і втрат економіки України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА