Інтерфакс-Україна
11:21 13.01.2021

У березні Україна зможе отримати вакцину проти коронавірусу

1 хв читати

У середу, 13 січня, о 13.00 в прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "У березні Україна зможе отримати вакцину проти коронавірусу". Група фармкомпаній "Лекхім" уклала угоду про постачання в I півріччі 2021 року 5 млн доз вакцини проти COVID-19 із провідним китайським виробником вакцин Sinovac Biotech, постачання заплановано на березень-травень 2021 року. Учасники: президент Об'єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України, член колегії МОЗ України, голова Наглядової ради групи фармацевтичних компаній "Лекхім" Валерій Печаєв; кандидат хімічних наук, директор департаменту з розвитку групи фармацевтичних компаній "Лекхім" Михайло Ренський (вул. Рейтарська, 8/5а). Кількість місць у залі в прес-центрі обмежена з огляду на впроваджені карантинні обмеження та необхідність дотримання соціальної дистанції. Наявність маски у присутніх обов'язкова, здійснюється обов'язковий контроль температури перед входом. Акредитація обов'язкова та відбувається за телефоном (050) 448-65-91 або через пошту [email protected].

ОСТАННЄ

Українські військові запустили флешмоб з найбільш гарячих точок фронту!

Дискусія на тему "Стратегічні підсумки року"

Майбутнє українського боксу: позиція обласних федерацій перед Конференцією ФБУ

Які загрози для України створює динаміка зовнішніх і внутрішніх політичних процесів?

Про пресконференцію у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Помічник сапера": новий інноваційний рівень безпеки для саперів"

Про пресконференцію на тему "XII Національний форум "Ринок нерухомості як сегмент економіки держави" - стратегічні цілі та очікування"

Про пресконференцію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Презентація Індексу економічної безпеки 2025"

Мадяр показав, як Сили безпілотних систем рясно засіяли невелику ділянку фронту трупами російських солдат

Українці тепер можуть напряму допомагати військовим підрозділам - запущено систему "Підписка на військо"

Порошенко передає у війська 520 генераторів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА