10:00 17.02.2021

Депутат Янченко закликала терміново перезавантажити керівництво АРМА через корупційні схеми і тиск на інвесторів

1 хв читати

У середу, 17 лютого, о 10.30 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" розпочнеться прес-конференція на тему "Депутат Янченко закликала терміново перезавантажити керівництво АРМА через корупційні схеми і тиск на інвесторів". Учасники: голова тимчасової слідчої комісії з питань захисту прав інвесторів, народний депутат України від фракції "Слуга народу" Галина Янченко; керівник юридичного департаменту "Ашан Україна" Руслан Дубас; партнер практики кримінально-правового захисту АО "Саєнко Харенко" Сергій Смірнов; власник Братського маслопресового заводу (ТОВ "БМПЗ") Василь Доценко; президент АО "Юридична компанія "Капітал" Тетяна Козаченко (вул. Рейтарська, 8/5а). Трансляція прес-конференції буде доступна на каналі Youtube агентства "Інтерфакс-Україна". Реєстрація журналістів на місці за редакційними посвідченнями. Додаткова інформація за тел. (095) 547-30-54, olgakalininapr@gmail.com.

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Від Антарктиди відколовся гігантський айсберг

Політична диспозиція напередодні весни - льодохід чи льодостав?

До 150-річного ювілею Лесі Українки кінокомпанія FILM.UA випустила офіційний тізер-трейлер до мультфільму "Мавка. Лісова пісня"

Михайло Поплавський презентував кліп в 3D віртуальній реальності

Президентські рейтинги та рейтинги політичних партій, готовність киян до вакцинації від COVID-19

ЗМІ в окупованому Криму - терористи та екстремісти? Україна передала до Гааги нові факти про масові переслідування українських та іноземних журналістів на окупованому півострові

Міжнародно-правовий захист релігійного об’єднання Української Православної Церкви Київського Патріархату

Актуальні питання лікування орфанних захворювань в Україні на прикладі спінальної м'язової атрофії

Необхідність комплексної реформи АРМА: поточний стан, ризики та перспективи

Прес-конференція за результатами спільного загальнонаціонального дослідження КМІС і SOCIS на тему "Зміни в електоральних настроях громадян і оцінка ними суспільно-політичної ситуації"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА