16:52 25.02.2021

Михайло Поплавський презентував кліп в 3D віртуальній реальності

2 хв читати
Михайло Поплавський презентував кліп в 3D віртуальній реальності

Михайло Поплавський презентував кліп на пісню «Юний орел» в 3D віртуальній реальності. Презентація відбулася в Київському університеті культури. Першими з новою версією кліпу познайомилися студенти, колеги, випускники ВНЗ та зіркові друзі: телеведучий Григорій Решетник, народні артисти України Павло Зібров та Наталія Бучинська. І були дуже здивовані - Михайло Поплавський постав в несподіваному образі, а картинка створювалася з використанням суперсучасних технологій: 3D віртуальної реальності, LED cube і інших.

«Юний орел» - для мене знакова пісня. З нею я вперше вийшов на сцену для розкрутки та популяризації інституту культури. З цієї пісні стартував проект «Співаючий ректор» як технологія. Тоді це було для мене викликом. А сьогодні я пишаюся, що колись маловідомий інститут став топовим університетом в Україні. І я продовжую експериментувати разом із зірковими випускниками ", - сказав Михайло Поплавський.

Режисером нового, вже четвертого кліпу, стала випускниця КНУКіМ Катя Царик. Для неї пісня «Юний орел» особлива. Коли майбутній кліпмейкер вчилася на першому курсі, ця мелодія звучала в стінах університету замість дзвінка.

«Ми першими застосовуємо такі інноваційні технології в своїх проектах. Для мене важливо, що реалізовують їх наші зіркові випускники: режисери Катя Царик та Євген Тимохін, оператор Юрій Король, в кліпі знімалися колишні студентки, які вже 10-12 років працюють у мене в балеті і на бек-вокалі. Їхні образи створювали наші майстри кафедри фешн-бізнесу », - розповів Михайло Поплавський.

Кліп «Юний орел» Михайла Поплавського - перша презентована відеоробота з використанням світових технологій. Найближчим часом він обіцяє представити п'ять нових кліпів в абсолютно новій стилістиці і з новими фішками.

 

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА