Штам коронавірусу "омікрон" виявлено у 20 регіонах України
Як повідомив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко на брифінгу у понеділок, найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Житомирській, Чернівецькій, Тернопільській областях та Києві.
Ляшко також повідомив, що за три останні тижні добова кількість виявлених випадків COVID-19 зросла в сім разів, кількість госпіталізацій – двоє.
При цьому, за словами Ляшка, кількість нових зареєстрованих випадків за минулий тиждень знову майже подвоїлася порівняно з позаминулим: 194 тисячі проти 110 тисяч.
Найбільше збільшилася кількість випадків на території Житомирської області – вдвічі. Лідер приросту позаминулого тижня – Івано-Франківська область минулого тижня також мала приріст, але значно нижча за +35,6%. Регіон знаходиться на червоному рівні епіднебезпеки.