Інтерфакс-Україна
18:04 27.06.2022

Кременчук: окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де було понад 1000 цивільних

1 хв читати

Окупанти вдарили ракетами по торговельному центру, де було понад тисячу цивільних. ТРЦ палає, рятувальники займаються гасінням пожежі, кількість жертв неможливо навіть уявити.

 

Росія продовжує виміщати своє безсилля на звичайних громадянах. Сподіватися на адекватність і людяність з її боку марно.

ОСТАННЄ

Посилення енергетичної стійкості громад шляхом впровадження розподіленої генерації в Україні

Історія як зброя в контексті сучасної агресії та викликів для України та Європи

Створення Національної асоціації лобістів України - початок прозорої європейської практики лобіювання в Україні

Про дискусію в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Перспективи загальних виборів в Україні"

Ініціативи МОН та їх наслідки

Пацієнтські організації просять державу розблокувати ресурси для закупівлі інноваційних ліків для пацієнтів з онкологічними та орфанними захворюваннями

Відгомін війни: 11-річний музикант, який народився перед початком війни в Україні, виконує композицію Баха, як попередження про загрози для дітей у світі

Дискусія на тему "Чи наближається кінець війни?"

Синьо-жовті над Слобожанщиною: до Дня Прапора України безпілотники підняли стяг над Горналью та Гуєво

34-ий День Незалежності України: чи вдасться відстояти суверенітет держави?

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА