Інтерфакс-Україна
10:30 02.11.2023

Пресконференція бригади "Азов" спільно з Work.ua на тему "Рекрутинг замість мобілізації: як змінити підхід до залучення цивільних фахівців до війська"

1 хв читати
Пресконференція бригади "Азов" спільно з Work.ua на тему "Рекрутинг замість мобілізації: як змінити підхід до залучення цивільних фахівців до війська"

У четвер, 2 листопада, об 11:00 розпочнеться пресконференція бригади "Азов" спільно з Work.ua на тему "Рекрутинг замість мобілізації: як змінити підхід до залучення цивільних фахівців до війська".

Трансляція буде доступна на YouTube-каналі агентства "Інтерфакс-Україна". Долучитися до перегляду можна буде об 11:00 за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=R4dajgFAf-w

Учасники:

1. Заступник командира по роботі з особовим складом 12 бригади спеціального призначення "Азов" Святослав Паламар ("Калина").

2. Співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно.

3. Директор Banda Agency Дмитро Адабір.

Ключові тези:

Старт рекрутингової кампанії національного масштабу.

Комплектація штату полку "Азов" на вакансії нештурмових посад (кухаря, водія, логіста, діловода та інших).

Зміна підходу рекрутингу до війська на прикладі полку "Азов" у співпраці з Work.ua.

Від створення до втілення: історія розробки ідеї всеукраїнської рекрутингової кампанії.

Додаткову інформацію можна дізнатися за електронною поштою [email protected].

 

ОСТАННЄ

34-ий День Незалежності України: чи вдасться відстояти суверенітет держави?

Як діяльність та бездіяльність правоохоронців впливає на відбудову, інвестиційний клімат, обороноздатність

Якою має бути освіта в часи війни: план дій

Екологи виграли суд проти Київради та її колишнього секретаря Бондаренка на захист заповідних об'єктів

Апеляційний суд визнав незаконним виділення землі під Національний військовий меморіальний комплекс біля села Мархалівка

Про засідання дискусійного клубу "Столичний регіон" в пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Проблеми та перспективи організації реабілітації військових на Київщини: позитивні приклади та системні недоліки"

Круглий стіл на тему "Свобода для бізнесу та нові інвестиційні можливості: як уряд, регіони та бізнес запускають відновлення"

Про "круглий стіл" у пресцентрі агентства "Інтерфакс-Україна" на тему "Гуманітарна діяльність у війні: захист персоналу, інновації та вплив на світову політику"

Про засідання дискусійного клубу "Столичний регіон" на тему "Проблеми відбудови Київщини: які особливості відновлення деокупованих територій, ліквідації наслідків руйнувань та будівництва житла для ВПО і ветеранів"

Дискусія тему "Україна очима американців: виклики сприйняття та стратегії комунікації"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА