Олексій Маловацький

Олексій Маловацький

заступник Голови Вищої ради правосуддя, член Першої Дисциплінарної палати ВРП

Народився 9 сiчня 1979 року в місті Тальному Черкаської області

Освіта

У 2001 році закінчив Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, отримавши диплом за спеціальністю «міжнародне право», магістр міжнародного права та перекладач з англійської мови. У 2019 році здобув науковий ступінь кандидата юридичних наук.

Кар’єра

2003 – отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю

10.1999 – 01.2004 – юрисконсульт ПП «Юридичне бюро «Рижого»

02.2007–03.2009 – юрисконсульт ТОВ «Юридичне бюро «Бондар та Бондар»

01.04.2009–26.02.2015 – директор ТОВ «Юридична компанія «Юс Новітас»

з 19.11.2014 – депутат Київської міської ради, член депутатської фракції «Удар-Солідарність»

26.02.2015 – 19.04.2015 – юрист ТОВ «Юридична компанія «Юс Новітас»

19.05.2015 – призначений членом Вищої ради юстиції Верховною Радою України та склав присягу члена ВРЮ

20.05.2015 – зупинив адвокатську діяльність, належні корпоративні права передано в управління незалежній третій особі

18.06.2015 – призначений рішенням Вищої ради юстиції секретарем секції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад

12.01.2017 – набув статусу члена Вищої ради правосуддя після того, як Вищу раду юстиції було реорганізовано шляхом перетворення у Вищу раду правосуддя

15.02.2019 – обраний членом Вищої ради правосуддя з’їздом адвокатів України та склав присягу члена ВРП

01.05.2019 – набув повноважень члена Вищої ради правосуддя

02.05.2019 – включений до складу Першої Дисциплінарної палати

з 16.05.2019 – член постійних комісій ВРП з питань Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи та з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні

з 03.06.2019 – член робочих груп ВРП з питань опрацювання проекту Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та з питань напрацювання змін до законодавства України стосовно забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя

23.01.2020 – обраний заступником Голови Вищої ради правосуддя

Має звання «Заслужений юрист України» (2015) та нагороджений орденом «Видатний адвокат України» (2016)

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА