Вадим Гриб

Вадим Гриб

Голова Ради директорів і засновник Інвестиційної компанії "ТЕКТ", кандидат економічних наук

Вадим Гриб має більше 20 років досвіду торгівлі різними фінансовими інструментами на українському ринку капіталу, а також в сферах M&A, інвестиційному менеджменті, корпоративному управлінні, стратегічному менеджменті, залучення інвестицій, управління нерухомістю.

До створення ІК "ТЕКТ" близько 13 років проходив службу в Збройних Силах СРСР, в 1990 році звільнений у званні капітана, після чого займав посаду провідного економіста ВО "АвтоВАЗбудіндустрія". У 1995 році виступив ініціатором створення Інвестиційної компанії "ТЕКТ". Під його управлінням Компанія входила до переліку найкращих компаній фондового ринку протягом 2003-2008 рр. і провела понад 120 M&A-угод в FMCG, фармацевтиці, нерухомості та інших секторах. Протягом 2005 року був заступником Голови Ради Міністрів Криму, з 2010 по 2012 - радник Голови СБУ, 2012 - керівник групи радників Першого віце-прем'єр міністра України, 2015-2016 - радник Голови СБУ. Перебуваючи на державних посадах відповідав за діяльність Мінекономіки, Мінфінансів, податкову службу та Антимонопольний комітет АР Крим; контроль роботи аналітичного департаменту СБУ, аналіз і розробка пропозицій з різних питань економіки та дерегуляції. З березня 2013 року Голова Наглядової ради Групи Компаній "ТЕКТ", а з 2015 року є Головою Ради директорів Інвестиційної компанії "ТЕКТ".

Вадим Гриб є випускником Тольяттинского Вищого Військового Будівельного Командного Училища (1982) офіцер з вищою військовою спеціальною освітою, інженер з будівництва та експлуатації будівель і споруд; Університету марксизму-ленінізму (1989); Волзької академії бізнесу "Школа професора Альохіна" (1997), фахівець ринку цінних паперів. У 2000 році захистив кандидатську дисертацію по "Економіко-математичному моделюванню" в Донецькому державному університеті, кандидат економічних наук.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА