Олег Козачук

Олег Козачук

засновник Асоціації з енергоефективності та енергозбереження, керівник АТ "Хмельницькобленерго"

Народився 18 липня 1980 року в місті Козятин Вінницької області. У 2002 р отримав вищу освіту, закінчивши Вінницький національний технічний університет, за спеціальністю "інженер-електрик" з відзнакою. Отримав кваліфікацію магістра публічного управління та адміністрування в Хмельницькому університеті управління та права ім. Л. Юзькова , а також закінчив Донецький національний університет ім. В . Стуса по спеціальних і " Бізнес-адміністрування" (МВА) з відзнакою.

Початок кар'єри Олега Козачука тісно пов'язаний з " Хмельницькобленерго ". Після закінчення ВНЗ він працював інспектором енергозбуту Летичівського району електромереж . Пізніше став начальником ділянки Летичівського РЕМ . З травня 2003 року обіймав посаду начальника з маркетингу та енергозбуту Летичівського РЕМ ПАТ " Хмельницькобленерго ". Через два роки очолив відділ управління якістю ХОЕ.

У 2007-2010 рр. Олег Козачук займається проектами оптимізації бізнес-процесів в різних компаніях енергетичній та інвестиційній сфер України , розробляє та впроваджує автоматизовані системи управління підприємством, зокрема ERP -системи, займається управлінським консалтингом.

2011-2014 - компанія "Європейські технології розвитку" ("ЕТР-спектр"), заснована О. Козачуком , займається проектами в сфері енергоефективності , енергозбереження, розробкою і супроводом проектів відновлюваної енергетики.

З 2013 по 2015 рр. - Олег Козачук займається громадською і експертною діяльністю в сфері енергетики. У фокусі його діяльності в ці роки - енергоефективність та відновлювана енергетика . Так, в 2013-2015 рр. він заснував громадську організацію "Асоціація по енергоеффеєктивні та енергозбереження". З 2014 року - голова Громадської Ради при Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України, член Групи "Реанімаційний пакет реформ" (РПР).

У 2015 р повертається працювати в "Хмельницькобленерго", спочатку на посаду заступника директора з маркетингу та збуту Хмельницького МРЕМ, потім на посаду першого заступника генерального директора - директора з маркетингу та енергозбуту.

У березні 2016 року призначений виконуючим обов'язки генерального директора АТ "Хмельницькобленерго", а також голосуючим директором Ради оптового ринку електроенергії.

У 2020 році , завдяки авторитету і досвіду роботи на енергоринку , Олег Козачук обраний членом правління громадської організації, що об’єднує більше 2 / 3 енергорозподільчих компаній країни - "Розумні електромережі України".

У партнерстві з корейськими і американськими колегами реалізував два пілотних проекти Smart Grid в Хмельницькій області.У 2018 році Указом Президента України Олег Козачук удостоєний звання "Заслужений енергетик України".

Олег Козачук одружений, виховує доньку.

Захоплюється біографічними фільмами (улюблений фільм "Темні часи" про Вінстона Черчилля), літературою з питань менеджменту та командної роботи соціології та філософії (наприклад, " Sapiens " Харари ). Серед спортивних захоплень - настільний теніс.

 

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА