20:14 29.12.2017

НБУ в грудні застосував заходи впливу до 6 банків за порушення в сфері фінмоніторингу

НБУ в грудні застосував заходи впливу до 6 банків за порушення в сфері фінмоніторингу

Національний банк України в грудні застосував заходи впливу до шести банків за порушення законодавства в сфері фінансового моніторингу, зокрема, оштрафував "Банк ¾" на 35 тис. грн за порушення порядку виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу.

Як йдеться в повідомленні НБУ в п'ятницю, цьому банку і ще п'яти іншим - "СЕБ корпоративний банк", ТАСкомбанк, "Вернум банк", Ощадбанк і "ВТБ Банк" - він зробив у письмовій формі.

Серед основних порушень, як вказується в релізі, неналежні розробка і оновлення внутрішніх документів з питань фінмоніторингу, порушення порядку виявлення фіноперацій, що підлягають йому та подання Нацбанку України необхідної інформації.

Окрім того "СЕБ корпоративний банк", ТАСкомбанк і "Банк ¾" використовували ПЗ, яке не забезпечує автоматичне виявлення і зупинку при необхідності фіноперації до її проведення.

Крім "СЕБ корпоративного банку" регулятор зробив зауваження п'яти іншим банкам за порушення вимог щодо ідентифікації, верифікації та вивчення клієнтів - громадських діячів, їх близьких осіб або пов'язаних з ними осіб.

Центробанк вказує, що всього за 2017 рік за результатами перевірок з питань запобігання та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, він застосував заходи впливу до 40 банків у вигляді 37 письмових застережень і 15 штрафів на загальну суму 67,6 млн грн, які були сплачені в повному обсязі. В одному випадку регулятор вдався до зупинки здійснюваних банком окремих видів операцій, йдеться в повідомленні.

НБУ також вказує, що буде публікувати інформацію про такі заходи впливу із зазначенням банків-порушників щомісяця.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Очікування українців щодо безробіття та споживчі настрої загалом у грудні-2017 погіршилися

"Нафтогаз" має намір посилити свої позиції на ринку продажу газу промспоживачам - Коболєв

Промпідприємства України в 2017 році збільшили споживання газу на 12,5%, населення - знизило на 7%

Гривня на міжбанку в четвер знизилася

МВФ очікує коригування законопроекту про Антикорупційний суд і пенсійної реформи

Лагард і Порошенко можуть обговорити в Давосі прогрес України у виконанні EFF

Порошенко констатує значне зростання товарообігу між Україною та Канадою завдяки угоді про вільну торгівлю

ЄБРР у можливому новому кредиті "Нафтогазу" збереже умову закупівлі газу на заході під час відсутності конкуренції на сході

Український та європейський бізнес закликає зберегти норму у 24 години перебування за кордоном для не оподаткування імпорту

Україна налаштована на подальшу співпрацю з МВФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА