09:51 28.03.2017

НБУ ще не отримував офіційного повідомлення про придбання української "дочки" Сбербанку Росії

НБУ ще не отримував офіційного повідомлення про придбання української "дочки" Сбербанку Росії

Національний банк України ще не отримував офіційного повідомлення від потенційних інвесторів щодо купівлі ПАТ "Сбербанк" (Київ) або відповідних документів для набуття значної участі, повідомили агентству "Інтерфакс Україна" у прес-службі центробанку.

"Рішення про погодження набуття значної участі у капіталі банку, отримане від будь-яких інвесторів, приймається в рамках єдиних для всіх чинних нормативних вимог і законодавства", - зазначили в прес-службі.

НБУ при цьому нагадує, що підтримує цивілізований вихід банків із російським державним капіталом з українського ринку, зокрема шляхом їх продажу.

Як повідомлялося, Сбербанк Росії увечері 27 березня оголосив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку консорціуму інвесторів, куди увійдуть латвійський Norvik Banka і білоруська приватна компанія. При цьому мажоритарним акціонером консорціуму є громадянин Великобританії Саїд Гуцерієв, син власника нафтової компанії "Русснефть" Михайла Гуцерієва. Саме йому належить білоруська компанія.

Закриття операції очікується в першому півріччі 2017 року після отримання схвалень угоди фінансовими та антимонопольними регуляторами відповідних юрисдикцій, включаючи Латвію та Україну.

Раніше, 16 березня президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про застосування строком на рік санкцій до п'яти банків з російським капіталом: ПАТ "Сбербанк", ПАТ "ВіЕс Банк", ПАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк", ПАТ "ВТБ Банк", ПАТ "БМ Банк" щодо заборони виводити капітал за межі України на користь пов'язаних з ними осіб.

Крім цього, в середині березня представники націоналістичних організацій у центрі Києва замурували вхід до центрального відділення Сбербанку.

27 березня партія "Національний корпус", представники якої блокують роботу банків з російським капіталом в Україні, заявила про тимчасове припинення блокади з тим, щоб українці змогли забрати свої заощадження, проте планує наступний етап до повного припинення роботи всіх філій Сбербанку Росії в Україні.

У вівторок вранці, 28 березня, кілька активістів розпочали розбирання бетонних блоків біля центрального відділення дочірнього банку Сбербанку Росії в Україні.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трансляція прес-конференції на тему "Шляхи врегулювання критичних проблем світу та ситуації в Україні: коли і ким будуть остаточно подолані виклики і загрози?"

Парубій дає свідчення в суді про держзраду Януковича

Глава Держаудиту Гаврилова називає відкриту проти неї справу особистою помстою з боку НАБУ

Автобус і товарний потяги зіткнулися в порту Чорноморська, постраждали шестеро людей

У Запорізькій області обмежено рух фур

Черниш і Волкер обговорили гуманітарну ситуацію і потреби жителів сходу України

Волкер і Порошенко обговорили активізацію міжнародних зусиль із відновлення суверенітету і територіальної цілісності України

На Київщині в житловому будинку стався побутовий вибух газу, є загиблі

СБУ затримала у Львові на хабарі співробітників центру медико-соціальної експертизи

У Полтаві на хабарі викрито екс-керівника інспекції Держгеокадастра

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА