08:04 15.11.2017

Військові захопили владу в Зімбабве

Військові захопили владу в Зімбабве

Збройні сили захопили владу в Зімбабве після триваючого тиждень протистояння з урядом президента Роберта Мугабе, свідчать повідомлення зі столиці країни.

Військові заявили в телевізійному зверненні, що мають намір відновити стабільність в країні і гарантують безпеку 93-річного Мугабе і його сім'ї.

На вулицях столиці Зімбабве Хараре у вівторок з'явилися військові машини і озброєні солдати, захоплена штаб-квартира національної телекомпанії Зімбабве ZBC.

Минулого тижня президент Мугабе відправив у відставку віце-президента Еммерсон Мнангагву, звинувативши його в підготовці державного перевороту.

Е.Мнангагва користувався підтримкою армії і розглядався як потенційний наступник Р.Мугабе на чолі держави. При цьому стали висловлюватися припущення, що Мугабе має намір призначити наступником свою 52-річну дружину.

Після цього головнокомандувач збройними силами країни Костянтино Чівенга пообіцяв "втрутитися", щоб зупинити наростання політичної нестабільності в Зімбабве. Правляча в Зімбабве партія "Зімбабвійський африканський національний союз - Патріотичний фронт" (ЗАНУ-ПФ) виступила зі звинуваченнями в "зраді" на адресу К.Чівенгі.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА