15:45 10.01.2018

Саакашвілі: Ніяких "грузинських снайперів" на Майдані не було, а є найняті Росією актори

Саакашвілі: Ніяких "грузинських снайперів" на Майдані не було, а є найняті Росією актори

 Лідер "Руху нових сил", екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявляє, що інформація про так званих грузинських снайперів, які нібито розстрілювали активістів Майдану взимку 2014 року, не відповідає дійсності.

Після допиту в Управлінні СБУ в Києві в середу він повідомив журналістам, що його напередодні допитали як свідка щодо "так званої участі грузинських снайперів у розстрілах на Майдані".

"Це російська історія, що нібито я, будучи президентом Грузії, дав вказівку привезти сюди снайперів і розстріляти людей на Майдані. Тільки я вже не був президентом Грузії в цей час і приїжджав сюди як звичайний громадянин", - зазначив він.

"Ніяких грузинських снайперів немає, є найняті Росією актори, ГРУшники або якісь їхні інші шпигуни, й італійський канал з подачі російської пропаганди зробив про це передачу. Після чого в Україні перевіряють тепер ці факти, й витрачаються ресурси на перевірку фактів російської пропаганди. Моя їм порада - потрібно просто зловити тих людей, хто розстрілював людей на Майдані. Ці люди переважно, я впевнений, ходять Україною, вони навіть, можливо, працюють у цих органах (при цьому М.Саакашвілі вказав на будівлю управління СБУ - ІФ)", - наголосив екс-президент Грузії.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА