18:17 20.02.2018

Порошенко: Антитерористична операція відіграла вкрай важливу роль на першому етапі відсічі агресії

Порошенко: Антитерористична операція відіграла вкрай важливу роль на першому етапі відсічі агресії

Президент України Петро Порошенко відзначає важливу роль антитерористичної операції на сході України на першому етапі відбиття агресії.

"Безумовно, антитерористична операція відіграла вкрай важливу роль на першому етапі відсічі агресії. Більше того, у форматі антитерористичної операції було звільнено понад дві треті окупованого Донбасу", - сказав П.Порошенко на засіданні Воєнного кабінету у вівторок у Києві.

"Можемо констатувати, що пряме вторгнення підрозділів російської армії завадило повному та успішному завершенню АТО. Якщо б у нас не було регулярних підрозділів російської армії, які перетнули кордони і напали на українську армію, сумнівів в ефективності завершення операції у мене б не було", - додав глава Української держави.

П.Порошенко наголосив, що однією з проблем на початковому етапі було "повне руйнування Збройних сил України, української розвідки, українських спецслужб попередньою владою".

"Свідомо знищувалися українські Збройні сили за допомогою механізму присутності іноземних агентів, розпродажу війська, деморалізації, злочинного скорочення, ліквідації системи забезпечення, ліквідації системи підготовки кадрів. Сьогодні ми вже можемо говорити, що в 2014 році зусиллями і попереднього президента і попередніх міністрів армія була знищена", - зазначив глава держави.

За словами П.Порошенка, на сьогодні можна констатувати, що в України нині одна з найефективніших армій в Європі.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА