13:52 13.12.2017

"Наш край" вимагає від Кабміну відновити програму "Доступні ліки"

"Наш край" вимагає від Кабміну відновити програму "Доступні ліки"

Партія "Наш край" вимагає від уряду негайно відновити програму "Доступні ліки" і забезпечити українців обіцяними безкоштовними препаратами.

"Численні скарги, які надходять на "гарячу лінію" і до громадських приймалень партії "Наш край", свідчать про те, що програма "Доступні ліки" зупинилася. Люди повідомляють про відсутність ліків в аптеках, а також про численні відмови лікарів виписувати рецепти на безкоштовні ліки. В аптеках зазначають, що з 24 листопада припинилося фінансування програми. Вимагаємо від уряду негайно відновити дію програми "Доступні ліки" і забезпечити українців обіцяними безкоштовними медпрепаратами", - зазначається в зверненні до Кабміну співголови партії "Наш край" Олександра Мазурчака.

Він зазначив, що влада обіцяє розширити перелік безкоштовних ліків, тоді як в наявності немає і вже затверджених програмою.

"Замість того, щоб вчасно компенсувати аптекам безкоштовні ліки, уряд просить видавати ліки в борг. Аптеки не готові цього робити, оскільки бюджети міст і областей не прийняті: розпорядники не знають, якими засобами оперуватимуть. Коли області отримають гроші з державного бюджету на реалізацію програми - теж невідомо", - зазначив О.Мазурчак.

Він додав, що "Наш край" продовжує контролювати реалізацію програми. "Сьогодні ті, хто потребує допомоги, не можуть її отримати вчасно і в повному обсязі."Наш край" і надалі допомагатиме людям отримати необхідні медикаменти. Ми змусимо уряд не лише обіцяти, а й виконувати свої обіцянки", - резюмував співголова партії.

Партія "Наш край" спільно з небайдужими громадянами здійснює контроль по всій території України над реалізацією урядової програми "Доступні ліки", що стартувала 1 квітня 2017 року.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

КС прийняв до розгляду подання 59 нардепів щодо відповідності медреформи Конституції

Канада і Світовий банк допоможуть Україні у формуванні телемедичної мережі

Для реалізації медреформи необхідно ухвалити близько 15 нормативно-правових актів - Сисоєнко

Україна може перейти на довгострокове планування постачання вакцин - Стефанишина

Активісти зареєстрували петицію проти змін у системі екстреної меддопомоги

Кабмін затвердив стратегію державної політики здорового і активного довголіття населення-2022

Питання спільної оплати за медпослуги може знову стати актуальним після виборів

Методика розрахунку вартості медпослуг визначить витрати на медпослуги

"Урядовий кур'єр" опублікував список прийнятих для реалізації медреформи постанов

Імплементація медреформи стане завданням 2018 року - Березенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА