13:46 05.01.2018

Територію Головного військового госпіталю Міноборони закриють для ЗМІ та громадськості

Територію Головного військового госпіталю Міноборони закриють для ЗМІ та громадськості

 Головний військовий госпіталь Міноборони в Києві буде закритий для представників преси і громадськості на час проходження психологічної реабілітації звільнених з ОРДЛО українських військовослужбовців.

Як розповіла на брифінгу в п'ятницю в Києві представник Офісу уповноваженого президента України з питань реабілітації учасників АТО Наталія Зарецька, на сьогодні і звільнені військові, і цивільні особи пройшли обстеження, за результатами яких деякі з них залишаються на стаціонарному лікуванні.

"Нині розпочинається перехід до реабілітаційного етапу... Ми домовилися з керівництвом госпіталю, що на цей період його територія буде закрита для медіа та громадськості. Є чіткі правила щодо роботи з людьми, звільненими з ізоляції. Одним із таких правил є відсутність зовнішніх впливів. Коли людина буде готова виходити і спілкуватися - вона це робитиме", - сказала вона.

Н.Зарецька розповіла, що деякі звільнені відмовлялися від обстеження та лікування саме через присутність великої кількості журналістів на території госпіталю.

За її словами, на сьогодні в цьому медзакладі на лікуванні перебувають 24 військові. У лікарні "Феофанія" - 36 цивільних, серед яких і ті з них, хто не потребує лікування, але позбавлений доступу до свого місця проживання.

Н.Зарецька також повідомила, що звільненим військовослужбовцям наказано 9 січня 2018 року з’явитися за місцем несення служби для вирішення формальних питань.

"Але ті, хто перебуває на лікуванні або реабілітації на території військового госпіталю, зобов'язані з’явиться до своєї військової частини після виписки з госпіталю", - уточнила вона.

За словами Н.Зарецької, Офіс уповноваженого щотижня інформуватиме громадськість про хід реабілітації звільнених українців.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

ВР пропонують закріпити за Міністерством охорони здоров'я перевірку текстів реклами ліків

Медзаклади для успішної автономізації мають об'єктивно підрахувати свій бюджет з урахуванням усіх витрат

Захворюваність на туберкульоз в Україні в 2017 р. знизилася на 5%

Гройсман просить Супрун зустрітися з фракціями ВР для відповіді на свої запитання

Захворюваність на грип та ГРВІ в Україні пішла на спад

Гройсман доручив МЕРТ і Мінфіну вирішити питання з фінансуванням ремонту корпусу Націнституту раку

Кабмін затвердив порядок використання коштів для фінпідтримки об'єднань осіб з інвалідністю

Кабмін запровадив нову модель забезпечення осіб з інвалідністю засобами реабілітації

Кабмін встановив граничну вартість реабілітаційних заходів для дітей з інвалідністю в 17-25 тис. грн

У Міністерстві охорони здоров'я України скасували необхідність заповнення низки "морально застарілих" форм первинної медичної документації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА