13:46 05.01.2018

Територію Головного військового госпіталю Міноборони закриють для ЗМІ та громадськості

Територію Головного військового госпіталю Міноборони закриють для ЗМІ та громадськості

 Головний військовий госпіталь Міноборони в Києві буде закритий для представників преси і громадськості на час проходження психологічної реабілітації звільнених з ОРДЛО українських військовослужбовців.

Як розповіла на брифінгу в п'ятницю в Києві представник Офісу уповноваженого президента України з питань реабілітації учасників АТО Наталія Зарецька, на сьогодні і звільнені військові, і цивільні особи пройшли обстеження, за результатами яких деякі з них залишаються на стаціонарному лікуванні.

"Нині розпочинається перехід до реабілітаційного етапу... Ми домовилися з керівництвом госпіталю, що на цей період його територія буде закрита для медіа та громадськості. Є чіткі правила щодо роботи з людьми, звільненими з ізоляції. Одним із таких правил є відсутність зовнішніх впливів. Коли людина буде готова виходити і спілкуватися - вона це робитиме", - сказала вона.

Н.Зарецька розповіла, що деякі звільнені відмовлялися від обстеження та лікування саме через присутність великої кількості журналістів на території госпіталю.

За її словами, на сьогодні в цьому медзакладі на лікуванні перебувають 24 військові. У лікарні "Феофанія" - 36 цивільних, серед яких і ті з них, хто не потребує лікування, але позбавлений доступу до свого місця проживання.

Н.Зарецька також повідомила, що звільненим військовослужбовцям наказано 9 січня 2018 року з’явитися за місцем несення служби для вирішення формальних питань.

"Але ті, хто перебуває на лікуванні або реабілітації на території військового госпіталю, зобов'язані з’явиться до своєї військової частини після виписки з госпіталю", - уточнила вона.

За словами Н.Зарецької, Офіс уповноваженого щотижня інформуватиме громадськість про хід реабілітації звільнених українців.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА