14:12 07.02.2018

МОЗ призначив гендиректором директорату стратегічного планування співзасновницю БФ "Таблеточки" Литовченко

МОЗ призначив гендиректором директорату стратегічного планування співзасновницю БФ "Таблеточки" Литовченко

Міністерство охорони здоров'я України призначило генеральним директором директорату стратегічного планування та євроінтеграції співзасновницю благодійного фонду "Таблеточки" Ірину Литовченко, яка перемогла в конкурсі на цю посаду.

Як повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я, на посаді керівника новоствореного директорату І.Литовченко відповідатиме за стратегічне планування діяльності міністерства, забезпечення відповідності роботи інших структурних підрозділів апарату міністерства до положень Угоди про асоціацію Україна-ЄС, іншим міжнародним зобов'язанням держави.

Найближчим часом Міністерство охорони здоров'я має намір оголосити конкурс на посаду генеральних директорів іще трьох директоратів - фармацевтичного, громадського здоров'я та медичних послуг.

Як повідомлялося, наприкінці грудня 2017 року конкурсна комісія МОЗ визначила двох переможців конкурсу на посади голів двох директоратів, створених у міністерстві в рамках реформи державної служби.

Переможцями конкурсу на посаду голови директорату стратегічного планування та євроінтеграції стала І.Литовченко, голови директорату науки, інновацій, освіти та кадрів - заступник директора Центру тестування - Марина Мруга.

Серед нових структурних підрозділів МОЗ - також директорат громадського здоров'я, директорат медичних послуг, фармацевтичний директорат.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА