Інтерфакс-Україна
12:26 10.12.2015

Рада прийняла нову редакцію закону про держслужбу, що вводить посаду держсекретарів міністерств

1 хв читати
Рада прийняла нову редакцію закону про держслужбу, що вводить посаду держсекретарів міністерств

Верховна Рада України прийняла закон про державну службу, що передбачає реформу відповідного сектора.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", на засіданні парламенту в четвер на підтримку законопроекту №2490 у другому читанні і в цілому проголосував 261 народний депутат.

Документ регулює відносини, що виникають у зв'язку зі вступом на державну службу, її проходженням та припиненням, визначає правовий статус держслужбовця.

Представляючи закон, член парламентського комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Альона Шкрум, пояснила: "Ми зберегли баланс незалежності державної служби та відсутності впливу політики на державну службу. Комітет грунтовно опрацював сферу дії закону, розділення політичних посад державної служби, посади і функції органів із обслуговуванню та патронатної служби".

Вона також зазначила, що окремі категорії посад виводяться з державної служби.

Закон вводить інститут державних секретарів міністерств. "Посада секретаря в міністерствах – це буде державний службовець вищої категорії, що здійснюватиме управління кадрами в управлінні міністерства", - розповіла А. Шкрум.

ОСТАННЄ

Сіярто про блокування Угорщиною вступу України до ЄС: Київ має обирати відповідний тон

Зеленський: В Угорщині 70% людей за вступ України в ЄС, не треба нас втягувати у свої вибори

Трамп запропонував збільшити оборонний бюджет до $1,01 трлн у 2026 фінроці, скоротити невійськові видатки

ЄС конфіскує мільярди російських активів для компенсації західним інвесторам - Reuters

Сибіга: Україна наполягає на посиленні тиску на РФ, її короткочасні перемир"я – це тільки маніпуляції

Яценюк про угоду щодо корисних копалин: історичне визнання війни росії проти України

Угода про партнерство надсилає РФ сигнал про зацікавленість США у довгостроковому успіху України – Білий дім

Угода допоможе США домінувати у сфері штучного інтелекту, а Україні надасть доступ до передових технологій видобутку корисних копалин – сенатор Грем

Стефанішина про взаємини з Угорщиною: Є неприємне відчуття з приводу агресивної риторики, але є діалог і порозуміння

Виконувач обов’язків президента Південної Кореї оголосив про відставку за власним бажанням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА