Інтерфакс-Україна
12:45 29.11.2016

Російський проект дорожньої карти щодо Донбасу не прийнятний для України, якщо там збережеться пункт про скасування АТО

1 хв читати
Російський проект дорожньої карти щодо Донбасу не прийнятний для України, якщо там збережеться пункт про скасування АТО

Проект дорожньої карти, підготовлений Російською Федерацією, не прийнятний для України, якщо там збережеться пункт про скасування антитерористичної операції на Донбасі, заявляє представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи по мирному врегулюванню ситуації на Донбасі Ольга Айвазовська.

"Я думаю, основні розбіжності стосуються заходів безпеки. Тому що дорожньою картою, яка оприлюднена на початку цього року, в різних форматах Росія передбачала можливість скасування антитерористичної операції пунктом 1 дорожньої карти", - сказала О.Айвазовська журналістам у вівторок у Києві.

"Тому ми не можемо говорити, що це є прийнятним для української сторони, якщо цей пункт залишався пропозицією до документа", - зазначила вона.

О.Айвазовська нагадала, що українська сторона має власний проект "дорожньої карти", і зазначила, що основні розбіжності сторін стосуються заходів безпеки.

Як повідомлялося, зустріч глав МЗС у "нормандському форматі" відбудеться в Мінську 29 листопада. Очікується, що участь в ній візьмуть український міністр закордонних справ Павло Клімкін, глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр, його французький колега Жан-Марк Еро і керівник російського зовнішньополітичного відомства Сергій Лавров.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що на зустрічі глав МЗС має намір представити український варіант "дорожньої карти" щодо врегулювання ситуації на сході України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

КНР може змусити Путіна сісти за стіл переговорів – Сікорський

Порошенко: Ратифікація угоди – спроба виходу з кризи у відносинах між Україною та США

Глави МЗС 7 країн, які постраждали від Мюнхенської змови, пакту Молотова-Ріббентропа та Ялтинської системи, застерегли від умиротворення агресора

Єрмак: Найбільший внесок у перемогу над нацизмом зробили українці, США, Велика Британія та інші союзники

Фракція "Європейська солідарність" обговорила угоду щодо створення інвестиційного фонду Україна-США з дипломатами та експертами

США намагаються зосередитися на тому, як би виглядало довгострокове врегулювання війни і вважають, що РФ вимагає зараз занадто багато - Венс

Профільний комітет, можливо, уточнить текст законопроєкту про ратифікацію угоди між Україною та США про копалини

Порошенко наполягає на важливості угоди про копалини з США і вимагає ознайомлення з її змістовною частиною

Климпуш-Цинцадзе: розраховуємо на новий уряд Німеччини щодо збільшення підтримки України, зокрема у військовій сфері

Орбан знову висловився проти членства України в Євросоюзі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА