14:13 12.09.2017

Порошенко сподівається на підтримку ініціативи України щодо миротворців ООН на Донбасі

Порошенко сподівається на підтримку ініціативи України щодо миротворців ООН на Донбасі

Президент України Петро Порошенко розраховує на підтримку ініціативи України щодо введення миротворців ООН на Донбас на засіданні Ради безпеки ООН.

"Я наприкінці поточного тижня виїжджаю до Нью-Йорка, де буде засідання Генеральної асамблеї ООН. Я планую взяти участь і в засіданні Ради безпеки ООН, де ми порушимо питання щодо "блакитних касок", миротворців, які мають забезпечити виконання Російською Федерацією взятих на себе зобов'язань у Мінську, але насамперед, простою мовою, - мають забезпечити мир на українській землі і політико-дипломатичним шляхом звільнення окупованих росіянами територій... Я дуже сподіваюся, що на сьогодні ініціатива України щодо миротворців знайшла підтримку всіх", - сказав П.Порошенко, відвідуючи тренування збірної України для участі в міжнародних спортивних змаганнях "Ігри нескорених" (Invictus Games) у Києві у вівторок.

За словами президента, він сподівається на "скоординований вплив" на позицію Росії, щоб РФ також прийняла ідею введення миротворців і "на Донбасі зупинили війну".

П.Порошенко додав, що у рамках поїздки до США для участі в сесії Генеральної асамблеї ООН він також проведе зустрічі з американськими військовими та чинами Міністерства оборони.

Пізніше, виступаючи перед українською збірною, він також анонсував "переговори з керівництвом США".

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА