15:11 07.12.2017

ЦВК зареєструвала нового народного депутата

ЦВК зареєструвала нового народного депутата

Центральна виборча комісія України на засіданні в четвер визнала обраною та зареєструвала народного депутата України Валерію Заружко, повідомляє відділ взаємодії з засобами масової інформації секретаріату комісії.

"У зв'язку з достроковим припиненням Верховною Радою України повноважень народного депутата України Андрія Артеменка, обраного на позачергових виборах народних депутатів України від 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від Радикальної партії Олега Ляшка, комісія визнала обраною народним депутатом України Заружко Валерію Леонідівну", - йдеться в повідомленні.

За даними ЦВК, В.Заружко є безпартійною, 1978 року народження, освіта вища, проживає в м. Вишневому Києво-Святошинського району Київської області, була внесена до виборчого списку Радикальної Партії Олега Ляшка під №28.

Іншою постановою комісія зареєструвала народного депутата України В.Заружко, обрану на позачергових виборах народних депутатів України від 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від Радикальної партії Олега Ляшка.

Як повідомлялося, 21 квітня Генпрокуратура України звернулася до міністра внутрішніх справ України Арсену Авакова з проханням ініціювати через Державну міграційну службу процедуру втрати громадянства України А.Артеменком з огляду на те, що під час розслідування кримінального провадження за ст. 111 (державна зрада) КК України було зібрано достатньо документів, що вказують на те, що А.Артеменко отримав громадянство Канади й має паспорт громадянина Канади.

У Радикальній партії Олега Ляшка оприлюднили копію указу президента України П.Порошенка від 29 квітня про припинення громадянства України А.Артеменка, проте той оскаржив у ВАСУ це рішення глави держави. 2 жовтня ВАСУ визнав законним указ П.Порошенка.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА