23:50 24.05.2018

"Ліон" став рекордсменом з перемог у фіналах жіночої ЛЧ в Києві

1 хв читати

Жіноча футбольна команда французького "Ліону" стала 5-разовим переможцем жіночої Ліги чемпіонів УЄФА, вигравши в Києві з рахунком 4:1 у німецького "Вольфсбурга".

Вирішальний матч відбувся у четвер на стадіоні "Динамо" ім. В.Лобановського в столиці України.

Основний час матчу завершився без забитих голів. На 93-й хвилині додаткового часу німецькі футболістки вийшли вперед. Але через три хвилини "Вольфсбург" залишився в меншості після видалення гравця за другу жовту картку.

Після цього футболістки "Ліону" на 98-й хвилині зрівняли рахунок, на 99-й хвилині вийшли вперед, а на 103-й і 116-й хвилинах закріпили свій успіх.

"Ліон" виграв жіночий фінал ЛЧ втретє поспіль. У 2016 році француженки обіграли у фіналі в серії пенальті якраз "Вольфсбург". А в 2013 році у фіналі між цими командами сильнішими були німецькі футболістки.

"Ліон" обійшов за кількістю перемог у жіночій ЛЧ німецький "Франкфурт", який перемагав у турнірі 4 рази. "Вольфсбург" перемагав у фіналах двічі. Стільки ж перемог у шведського "Умео" та німецького "Турбіне".

Від початку повномасштабного вторгнення РФ загинули вже 456 українських спортсменів і тренерів

Світоліна пройшла в 1/8 фіналу турніру WTA 1000 у Римі

Ломаченко повернув собі титул чемпіона світу в легкій вазі за версією IBF

Україна вимагає відсторонити від олімпійської кваліфікації екіпажі російських і білоруських веслувальників - НОК

Мовний омбудсмен наголошує на необхідності використання спортсменами української мови під час публічних виступів на Олімпіаді-2024

НОК і Мінспорту розробили рекомендації для українських атлетів щодо контактів із російськими та білоруськими спортсменами на Олімпіаді-2024

Помер український футболіст і тренер Михайло Фоменко

Українці пробилися у фінал корпоративного чемпіонату світу з шахів

Під час благодійного забігу та аукціону зібрали понад 3 мільйони гривень на дрони та протезування бійців - Кличко

Марта Костюк обіграла третю ракетку світу і вийшла до півфіналу турніру WTA в Німеччині