Інтерфакс-Україна
13:17 07.05.2024

Передача 16-ї партії гуманітарної допомоги з Індії в Україну

1 хв читати
Передача 16-ї партії гуманітарної допомоги з Індії в Україну

Посол Шрі Харш Кумар Джайн передав 16-ту партію гуманітарної допомоги з Індії, до складу якої увійшло діагностичне медичне обладнання, зокрема, портативний рентгенівський апарат, флюорограф C-Arm, електрогідравлічний операційний стіл, кольоровий допплерівський ультразвуковий апарат, мультипараметр Slim - 50 тощо.

Допомога була надана "Сумській обласній клінічній лікарні" та "Лікарні Кролевецької міської ради" на прохання Міністерства охорони здоров'я України.  

Виступаючи з цієї нагоди, Посол зазначив, що Індія надає першочергового значення наданню гуманітарної допомоги народу України у цей складний час, дотримуючись людиноцентричного підходу Уряду Індії, що є центральним принципом національних переконань та цінностей Індії, яка сприймає весь світ як одну сім'ю.

Він підтвердив зобов'язання Уряду Індії продовжувати надавати гуманітарну підтримку народу України, про що повідомив Прем'єр-міністр Індії Шрі Нарендра Моді Президенту України Володимиру Зеленському під час їхньої зустрічі в Хіросімі у травні 2023 року.


https://i.ibb.co/wKDvTT5/2.jpg

Уряд Індії раніше надав 15 партій гуманітарної допомоги Україні та країнам-сусідам, а також фінансову допомогу Київській гімназії східних мов № 1 для реалізації проекту реконструкції, перепланування та ремонту деяких приміщень та Асоціації "Україна-Індія" для реалізації програми, спрямованої на відновлення психологічного здоров'я молоді та дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посольство Мексики в Україні відзначило 215-ту річницю незалежності країни

Посольство Молдови в Україні провело урочистий прийом на честь Дня незалежності

Глави МЗС України і Казахстану обговорили оновлення відносин двох країн

Посли, які припинили дипслужбу, не мають права на перетин держкордону під час воєнного стану

Посол Ізраїлю передав систему очищення води для Уманської лікарні

Посол В'єтнаму в Україні: Наші країни можуть розширити співпрацю в галузі торгівлі та інвестицій

Україна отримала від Азербайджану чергову партію обладнання для підтримки енергосектора – глава Міненерго

Шмигаль та посол Туреччини в Україні обговорили співпрацю, зокрема у побудові безпілотників

Посол Корнійчук: українців та євреїв поєднує спільний досвід боротьби за виживання, гідність та свободу

Залужний: Ця війна має залишитись для майбутніх поколінь культом захисників

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА