Інтерфакс-Україна
13:48 07.03.2025

Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

1 хв читати
Кабмін виділив Мінекономіки 570 млн грн для надання державної допомоги "Зимова єПідтримка"

Кабінет міністрів виділив Міністерству економіки 570 млн грн для забезпечення надання одноразової державної грошової допомоги за програмою "Зимова єПідтримка".

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у п'ятницю.

Зокрема, Мінекономіки на безповоротній основі за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету виділено 570 млн грн для забезпечення надання одноразової державної грошової допомоги в межах програми "Зимова єПідтримка".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКЦПФР в діалозі з урядом та Мінекономіки щодо "народних" ІРО

Видатки загального фонду держбюджету у вересні-2025 зросли на 16,6%, зарплати військовим – на 19,1% - Мінфін

Перевезення вантажів Українським морським коридором за два місяця склали біля 13 млн тонн

Зараз 55% українського газовидобутку недоступне – глава НБУ

Банки у серпні профінансували проєкти з розбудови 116 МВт нової енергогенерації – НБУ

Законопроєкт про оподаткування продажів через цифрові платформи ускладнить безпечну онлайн-торгівлю для приватних осіб

Бюджетний комітет Ради рекомендував до 1-го читання проєкт держбюджету-2026 з пропозицією збільшити видатки на оборону

МВФ в питанні використання заморожених активів РФ рекомендує шукати міцну правову основу

Підприємство папірпрому "Зелений парк" за 9 міс. наростило обсяг виробництва на третину

Індекс українських акцій на WSE зранку в п’ятницю підскочив на 5,4% на тлі розмови Трампа та Путіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА