Інтерфакс-Україна
00:29 26.10.2017

"Дочка" Daimler представила важку електровантажівку раніше Tesla

1 хв читати

Компанія Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporation (MFTBC) - японська "дочка" Daimler AG, якій належить бренд Mercedes-Benz - в середу представила першу в світі великотоннажну вантажівку з повністю електричним приводом в рамках автосалону в Токіо.

23-тонна електровантажівка E-FUSO Vision One здатна проїхати до 350 км без підзарядки і перевозити до 11 тонн вантажу, тобто, як стверджує Daimler в презентації, всього на дві тонни менше, ніж аналогічні машини з дизельними двигунами. Ємність блоку акумуляторних батарей - 300 кіловат-годин.

Таким чином, Fuso і Daimler випередили американську Tesla, яка планувала представити власну електровантажівку Semi 26 жовтня, але потім відклала презентацію до 16 листопада. Дальність пробігу без підзарядки планується від 320 км до 480 км.

Передбачається, що серійне виробництво E-FUSO Vision One буде розпочато протягом чотирьох років. Daimler орієнтується на ринки Японії, США і Європи, розраховуючи, що економічні і "чисті" електровантажівкі зможуть замінити традиційні засоби переміщення товарів в межах міста.

Раніше Fuso запропонувала фургони eCanter, проїжджаючі на одній зарядці до 120 км. Їх вже використовують логістичні та кур'єрські компанії в Японії і США.

ОСТАННЄ

ЄІБ може вкласти EUR15 млн в Ukraine Phoenix Tech Fund

Підтримка підприємницької ініціативи ветеранів має будуватися на державно-приватному партнерстві – голова НБУ

Загальний обсяг виділеного від ЄБРР фінансування для України сягнув EUR7,6 млрд

ЄБРР виділив "Новій пошті" кредит до EUR50 млн

Проєкт BGV Graphite дає початок визнанню Європою потенціалу України щодо критичної сировини – топменеджер BGV Group на URC-2025

ЄБРР надає VARUS позику в розмірі $25 млн на стале енергоефективне зелене розширення

Україна в рамках Food from Ukraine буде надавати гуманітарну допомогу продуктами харчування

ЄБРР надає понад EUR65 млн кредитів на муніципальні проєкти українських міст

Україні для відновлення та розвитку потрібні безпека, забезпечення гарантій та страхування інвестицій – CCO "Метінвесту" на URC-2025

ЄІБ надасть "Укргідроенерго" EUR120 млн кредиту на модернізацію ГЕС – угода на URS-2025

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА