Інтерфакс-Україна
17:57 17.11.2017

Кістіон проти погашення нагромаджених на енергоринку боргів за рахунок бюджету

1 хв читати
Кістіон проти погашення нагромаджених на енергоринку боргів за рахунок бюджету

 Віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон виступає проти погашення боргів, нагромаджених на ринку електроенергії починаючи з 2000-х років, за рахунок бюджету.

"Міненерговугілля разом із Мінфіном повинні якомога швидше знайти рішення і відобразити його у відповідному законопроекті... Ми категорично проти того, щоб 29 млрд грн боргу були погашені за рахунок державного бюджету", - наводить прес-служба слова В.Кістіона за підсумками засідання Координаційного центру із забезпечення запровадження нового ринку електроенергії в п'ятницю.

Як повідомлялося, раніше Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стабілізації розрахунків на Оптовому ринку електроенергії". Документ передбачає, що до компаній, які постачають е/е на адресу ДП "Енергоринок" та які станом на 1 січня 2016 року мали борг із ПДВ, тимчасово не застосовуватимуться штрафи і не нараховуватиметься пеня (до 1 липня 2018 року).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аграрії засіяли 76% ярих зернових та зернобобових від плану та наздогнали минулорічний показник за площею

ТППУ ініціює запровадження ефективного страхування військових ризиків для інвесторів та експортерів

Ощадбанк у IV кв.-2024 сформував консорціум з Укргазбанком та ПУМБ для кредиту 2,8 млрд грн ОПК під держгарантію

"Ліси України" в 2025р. передбачили на централізовані закупівлі 3,1 млрд грн

Середня зарплата серед вакансій в Україні зростає на 500 грн третій місяць поспіль

Україна та ЄС ще не розпочали переговори щодо торгівлі за ст.29 DCFTA – Стефанішина

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА