17:15 14.12.2017

ЗЕБ наразі не веде переговорів про продаж Промінвестбанку бізнесмену Ярославському

2 хв читати
ЗЕБ наразі не веде переговорів про продаж Промінвестбанку бізнесмену Ярославському

Зовнішекономбанк зараз не веде переговори про продаж своєї української "дочки" - Промінвестбанку - бізнесменові Олександру Ярославському, не давав згоди на подачу їм документів до Національного банку України (НБУ), повідомив журналістам голова ЗЕБ Сергій Горьков.

"Він вів переговори на початку - середині цього року. До фінальної угоди ми з ним не дійшли, і згоди на те, що він представить на узгодження документи в НБУ, ми не давали. Може, ви у пана Ярославського запитаєте, чому він вважає, що він купує Промінвестбанк. Нам про це нічого не відомо, угоди немає ", - заявив С.Горьков.

Днями з'явилася інформація, що власник і президент групи DCH Олександр Ярославський подав у НБУ пакет документів на узгодження покупки Промінвестбанку. Як повідомила заступник голови НБУ Катерина Рожкова в інтерв'ю виданню "Бізнес Цензор", до цього бізнесмен подавав лист про наміри.

Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем НБУ 28 липня постановив відмовити в узгодженні придбання істотної участі в Промінвестбанку Максиму Микитасю та Павлу Фуксу. Нацбанк зазначав, що потенційні покупці не надали необхідних документів для перевірки інвесторів на предмет відповідності вимогам законодавства України.

Промінвестбанк заснований в 1992 році. ЗЕБ володіє 99,7% його акцій.

За даними Нацбанку України, на 1 жовтня 2017 року банк посідав 13-те місце за розміром активів (22,426 млрд грн) серед 88 банків, що діяли в країні.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА