12:35 11.01.2018

НКРЗІ пропонує операторам швидше подавати заявки на участь у тендері на 4G-зв'язок для мінімізації витрат

1 хв читати
НКРЗІ пропонує операторам швидше подавати заявки на участь у тендері на 4G-зв'язок для мінімізації витрат

Право викупу лота в тендері на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіотехнології IMT (4G) за однакових цінових пропозиціях може бути надано учаснику, який раніше від інших подав заявку на участь у тендері.

Відповідне роз'яснення, надане Національною комісією, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) компанії "Київстар", оприлюднено на сайті регулятора.

Як зазначає НКРЗІ, якщо учасники тендера за конкретним лотом не збільшують ціни, тендерна комісія може визнати переможцем того з них, хто до перших подав регулятору заявку про намір узяти участь у тендері та відповідні тендерні пропозиції (згідно з його реєстраційним номером).

"Реєстраційний номер визначено в довідці про реєстрацію повідомлення про намір взяти участь у тендері на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіотехнології "Міжнародна рухомий (мобільний) зв'язок IMT" у смугах радіочастот 1710-1785 МГц, 1805-1880 МГц і тендерних пропозицій за відповідним лотом", - наголошується в тексті роз'яснень.

У НКРЗІ також роз'яснили порядок надання цінових пропозицій на торгах "з голосу", умови оголошення переможця тендера за відповідним лотом і прокоментували питання розміщення лотів.

Загалом "Київстар" звернувся до НКРЗІ щодо 11 питань стосовно проведення тендера.

Як повідомлялося, Україна призначила на 26 лютого тендер на зв'язок 4G у смугах радіочастот 1710-1785 МГц, 1805-1880 МГц.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Українсько-болгарська комісія з економічного співробітництва проведе засідання в II півріччі 2018 року

Порошенко і президент SOCAR обговорили можливість виробництва високоякісного авіапалива в Україні

Кабмін проголосував за перепідпорядкування ДФС безпосередньо уряду

Капінвестиції в Україні в I кв.-2018 зросли на 37,4%

ЄК очікує від України плану відмови від PSO за 2-3 роки

Недонадходження доходів держбюджету в I-кв. зумовлено тимчасовим зниженням надходження ПДВ на імпорт

Віце-президент ЄК Шефчович очікує від України швидких рішучих кроків в анбадлінгу "Нафтогазу" та конкурсу на партнера в управлінні ГТС

Держборг України у квітні скоротився в доларовому виразі на 0,41%

Гройсман про міністра Данилюка: Таке враження, що він вирішив змінити місце роботи і виглядати жертвою в ситуації, що склалася

Бізнесмен Хмельницький хоче розширити UNIT.City в Києві до 26 га

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА