Інтерфакс-Україна
12:51 16.01.2018

МЕРТ пропонує збільшити туроператорам розмір фінансового забезпечення з EUR20 тис. до EUR50 тис.

1 хв читати
МЕРТ пропонує збільшити туроператорам розмір фінансового забезпечення з EUR20 тис. до EUR50 тис.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) оприлюднило на своєму сайті законопроект, який пропонує збільшити розмір фінансового забезпечення туроператорам з EUR20 тис. до EUR50 тис., турагентам - з EUR 2 тис. до EUR10 тис.

"За даними Ліцензійного реєстру суб'єктів туроператорської діяльності Мінекономрозвитку станом на 1 січня 2017 року ліцензії на туроператоську діяльність отримали 2581 суб'єктів господарювання. Зокрема у 2023 туроператорів фінансове забезпечення відсутнє або видано банківськими установами, які визнані неплатоспроможними", - йдеться в супровідних документах до законопроекту.

Туроператори повинні гарантувати свою відповідальність перед споживачем за можливі збитки у вигляді банківської гарантії або шляхом укладення договору страхування, йдеться в тексті законопроекту.

Як наголошується в супровідних документах до законопроекту, сума гарантії або страховки за договором не повинна бути нижчою 5% від річного обсягу за попередній рік від продажу туристичних продуктів для туроператорів і річний комісії для турагентів.

Міністерство має намір скасувати норми про сертифікацію туристичної діяльності, які набули чинності в лютому 2016 році, зазначено в пояснювальній записці до проекту закону.

Крім того, МЕРТ пропонує надавати право на туристичну діяльність за декларативним принципом, тобто після подачі декларації суб'єктом туристичної діяльності про намір надавати туристичні послуги. При цьому в декларації вони повинні підтвердити відповідність вимогам законодавства.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аграрії засіяли 76% ярих зернових та зернобобових від плану та наздогнали минулорічний показник за площею

ТППУ ініціює запровадження ефективного страхування військових ризиків для інвесторів та експортерів

Ощадбанк у IV кв.-2024 сформував консорціум з Укргазбанком та ПУМБ для кредиту 2,8 млрд грн ОПК під держгарантію

"Ліси України" в 2025р. передбачили на централізовані закупівлі 3,1 млрд грн

Середня зарплата серед вакансій в Україні зростає на 500 грн третій місяць поспіль

Україна та ЄС ще не розпочали переговори щодо торгівлі за ст.29 DCFTA – Стефанішина

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА