16:06 13.02.2018

НКРЗІ направила до Кабміну проект постанови про розміри плати за видачу 4G-ліцензій у діапазоні 2300 МГц

НКРЗІ направила до Кабміну проект постанови про розміри плати за видачу 4G-ліцензій у діапазоні 2300 МГц

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ), схвалила й направила на розгляд Кабінету Міністрів України проект постанови щодо розмірів плати за видачу 4G-ліцензій у діапазоні 2300 МГц, необхідний для проведення 4G-конкурсу в цьому діапазоні.

"Стартову вартість за використання смуги в 1 МГц у всіх регіонах України в діапазоні 2300 МГц пропонується визначити на рівні 762,963 тис. грн", - повідомило в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" джерело, близьке до регулятора.

Ця розрахункова вартість 1 МГц смуги буде чинна для розрахунку вартості ліцензій на впровадження 4G-зв'язку в діапазоні 2345-2400 МГц.

У прес-службі комісії зазначили, що проект документа розроблено з урахуванням результатів науково-дослідної роботи з питань дослідження стану розподілу радіочастотного ресурсу України, виконаної іноземним консультантом Analysys Мason Limited, і прийнятих робочою групою з питань упровадження системи мобільного зв'язку четвертого покоління.

Як повідомлялося, восени 2017 року НКРЗІ повідомила про готовність ТОВ "Інтелектуальні комунікації" провести конверсію в діапазоні смуг радіочастот 2345-2400 МГц за певних умов, і ТОВ "Телерадіокомпанія "Пейзаж" - про готовність звільнити смуги частот, у яких надаються послуги абонентам компанії в діапазоні 2300-2400 МГц.

На початку лютого в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" президент "Київстару" Петро Чернишов заявив, що його компанія не планує брати участь у тендері на частоти 2300 МГц.

РЕКЛАМА
Загрузка...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА