14:23 28.02.2018

Міненерговугілля призначило наглядову раду МГУ з 2/3 незалежних членів

2 хв читати
Міненерговугілля призначило наглядову раду МГУ з 2/3 незалежних членів

Міністерство енергетики та вугільної промисловості України призначило наглядову раду нового оператора газотранспортної системи (ГТС) - ПАТ "Магістральні газопроводи України" (МГУ, Київ) із шести осіб, з яких двоє представляють державу та четверо є незалежними членами.

Згідно з наказом міністерства, підписаним у середу, незалежними директорами стали Карина Лучинкіна (Karina Luchinkina), яка працювала в PwС, Фабріс Нуайлан (Fabrice Noilhan), що працював у Міністерстві енергетики Франції, Ян Чадам (Jan Chadam), який був головою правління словацького оператора ГТС Gaz-System, і Вольтер Больтц (Walter Boltz), який працював в австрійському регуляторному органі E-Control.

Представниками держави в наглядовій раді стали керівник служби віце-прем'єра Костянтин Мар’євич, який раніше працював у житлово-комунальному секторі Вінниці, та радник прем'єр-міністра Адомас Аудіцкас, який був головою цільової команди реформи управління держвласністю МЕРТ при міністрі Айварасі Абромавічусі.

Міненерговугілля уточнило, що призначення відбулося на підставі рішення Комітету з призначення керівників особливо важливих підприємств.

Як повідомлялося, Кабінет Міністрів 9 листопада 2016 року вирішив створити ПАТ "Магістральні газопроводи України" у рамках поділу НАК "Нафтогаз України" за напрямами діяльності. У середині червня 2017 року Кабмін затвердив перелік і план передачі матеріальних активів газотранспортної системи від ПАТ "Укртрансгаз" до ПАТ "МГУ".

За рішенням уряду, майно, використовуване нині "Укртрансгазом" для транспортування газу, має бути передане "МГУ" протягом 30 днів із моменту набуття чинності остаточним рішенням Стокгольмського арбітражу в спорі між "Нафтогазом України" і російським "Газпромом" за транзитним контрактом, оприлюднення якого очікується 28 лютого 2018 року.

Наглядова рада "МГУ" складатиметься із семи членів, із них четверо будуть незалежними, троє - представниками від держави. Необхідними компетенціями для незалежних членів НР "МГУ" є: регуляторна політика конкурентного ринку енергії, операційна ефективність, стратегія і розвиток бізнесу, фінанси та аудит, міжнародні відносини, управління ризиками, а також комплаєнс і корпоративне управління.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА