10:27 04.05.2018

Аеропорт "Київ" планує в найближчі 2-3 роки провести капремонт ВПП

2 хв читати
Аеропорт "Київ" планує в найближчі 2-3 роки провести капремонт ВПП

Міжнародний аеропорт "Київ" ім. І. Сікорського планує в найближчі 2-3 роки провести капітальний ремонт злітно-посадкової смуги (ЗПС), повідомив глава ради директорів компанії Денис Костржевський.

"Наступним етапом для збільшення пасажиропотоку та збільшення прибутку і платежів до бюджету стане реконструкція злітно-посадкової смуги та аеродрому. ВПП на сьогоднішній день експлуатується близько 10 років і поступово приходить в непридатність. Для забезпечення безпеки польотів необхідно в найближчі 2-3 роки провести капремонт злітно-посадкової смуги, з закриттям на рік аеропорту ", - сказав він в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

За словами топ-менеджера, проблема полягає в тому, що ВПП на сьогодні належить комунальному підприємству, тобто громаді міста, і тільки таке підприємство може здійснювати її реконструкцію.

"Щоб залучити приватне фінансування до реконструкції смуги, а це логічно, необхідно вирішити питання про передачу ЗПС або в концесію, або в оренду на умовах проведення реконструкції приватному інвестору. Це завдання стоїть перед нами на наступні 2-3 роки: забезпечити реконструкцію смуги або за рахунок муніципального бюджету, або з залученням приватного інвестора", - резюмував Д.Костржевський.

Міжнародний аеропорт "Київ" (Жуляни) розташований в діловому центрі столиці за 7 км від центру міста. За кількістю рейсів і пасажиропотоку посідає 2-ге місце в Україні.

В аеропорту розташовані три термінали загальною площею 21 тис. кв. м. Окремий термінал для бізнес-авіації - "В" - входить до системи FBO. ЗПС аеропорту дозволяє приймати повітряні судна типу B-737, A-320.

У першому кварталі 2018 року аеропорт обслужив 442 тис. пасажирів, що на 50,4% більше, ніж в першому кварталі 2017 року. Кількість пасажирів, обслужених на міжнародних рейсах, - 423,9 тис. осіб, на внутрішніх рейсах - 18,1 тис. пасажирів.


Повний текст інтерв'ю з Д.Костржевським буде опубліковано на головній сторінці сайту агентства "Інтерфакс-Україна"

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА