Інтерфакс-Україна
10:26 05.06.2018

Bravo Airways запускає рейси до Любліна з Києва, Харкова та Херсона

1 хв читати
Bravo Airways запускає рейси до Любліна з Києва, Харкова та Херсона

Авіакомпанія Bravo Airways з 15 червня 2018 року запускає регулярні рейси до Любліна з Києва, Харкова та Херсона.

"Уже з 15 червня ми відкриваємо нові рейси до Любліна, які дозволять за півтори години безпечно, з комфортом і без пересадок дістатися з аеропортів "Київ", "Херсон" і "Харків" до аеропорту "Люблін" і назад", - йдеться в повідомленні авіакомпанії на сторінці в соцмережі Facebook, розміщеному в понеділок.

Вартість рейсу стартує від 1300 грн, у вартість квитка також включено перевезення ручної поклажі і можливість безкоштовно провезти до 23 кг багажу.

Регулярні перельоти будуть доступні в обидві сторони тричі на тиждень з Києва і Херсона та двічі - з Харкова.

Як повідомлялося, раніше Bravo Airways відкрила чартерний рейс із Херсона до Даламана (Туреччина).

Авіакомпанію "Браво" засновано у квітні 2012 року. Основним видом діяльності компанії є пасажирські перевезення за регулярними і чартерними маршрутами. Від моменту створення Bravo Airways перевезла понад 500 000 пасажирів. Літаки авіакомпанії базуються в міжнародному аеропорту "Київ".

"Bravo Airways" експлуатує середньомагістральні літаки Boeing McDonnel Douglas (MD-82/83) та Boeing 737.

Основний партнер компанії в Україні - авіакомпанія UM Air, для якої "Браво" здійснює рейси до Тегерана, Бейрута, Аммана, Багдада.

ОСТАННЄ

Україна відтермінує активний відбір газу з ПСГ ще на 7-10 днів завдяки відновленню імпорту з Польщі – ексміністерка енергетики

Запущено в роботу після ремонту останній 9-й енергоблок АЕС на контрольованій Україною території

Мінрозвитку розпочало розробку Концепції розвитку інфраструктури зарядних станцій для електротранспорту

Працівники "Запоріжсталі" закликають не підвищувати тарифи на вонтажні перевезення, бо це вдарить по конкурентоспроможності

Київ спрямував 548 млн грн на безперебійне водопостачання й водовідведення до 2026 року

Аграрії зібрали 37,6 млн т зернових та 14,7 млн т олійних – на 16,7% та 21,2% менше, аніж на цю дату торік

Німеччина вносить EUR60 млн у Фонд підтримки енергетики України - Свириденко

Улютін виступає за запровадження добровільної накопичувальної пенсійної системи, а не обов'язкової

Закон про безпеку та інтероперабельність залізничного транспорту планується ухвалити у 2025 році

Уряд працює над відновленням Дорожнього фонду, але з включенням в нього залізниці та міського транспорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА