Інтерфакс-Україна
20:59 17.06.2018

Індія у відповідь на дії США підвищить мита на 30 американських товарів

2 хв читати
Індія у відповідь на дії США підвищить мита на 30 американських товарів

Індія повідомила Світову організацію торгівлі (СОТ) про наміри підвищити мита на 30 імпортованих у країну з США товарів. Про це з посиланням на відповідне послання пише місцева газета The Indian Express. Лист Нью-Делі, за інформацією видання, направив до СОТ 14 червня.

У ньому індійська влада пояснила, що подібні заходи вона планує прийняти у відповідь на введені Штатами тарифи на імпорт продукції зі сталі та алюмінію. Сума, отримана від скасування митних пільг, як вказується в посланні, значною мірою буде відповідати тій сумі, яку зачепили заходи, введені Сполученими Штатами. Її джерело видання The Times Of India оцінило приблизно в $ 231 млн.

Тарифами, як вказує The Indian Express, швидше за все, будуть обкладені американські мотоцикли, деякі вироби із заліза та сталі, борна кислота, а також сочевиця. У США Нью-Делі, як зазначає газета, експортує лише близько 4% своєї стали і 2% алюмінію.

Про рішення Вашингтона ввести 25-% ввізні мита на сталь і 10-% тарифи на імпорт алюмінію з усіх країн світу, за винятком Канади і Мексики, президент США Дональд Трамп оголосив у березні. З 1 червня аналогічні тарифи були введені і відносно сталі та алюмінію з Мексики, Канади і країн ЄС.

Подібні рішення США згодом, як вказує Indian Express, викликали серед учасників ринку побоювання з приводу торговельної війни. Країни, товари з яких були обкладені новими митами, почали обмірковувати введення в відношенні продуктів з США своїх тарифів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Індекс відновлення ділової активності бізнесу в Україні у листопаді впав до нуля - опитування ІЕД

КЗРК та "ДТЕК Дніпровські електромережі" підписали мирову угоду по боргу 91,4 млн грн

НБУ: малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу, слід підвищувати ефективність і мати план дій

Україна оголосила про успішну реструктуризацію ВВП-варантів: угоду підтримали 99% їх власників

Гетманцев звернувся до Свириденко з закликом відтермінувати платіжні термінали для ФОП 1-ї групи до кінця війни

Банкрутство окремих страховиків не загрожує стабільній роботі фінансового сектору – НБУ

НБУ: після досягнення миру банки мають зменшувати частку держсектору в кредитах

Енергоспівтовариство продовжило термін експлуатації великих спалювальних установок в Україні

Мінфін США готовий до введення санкцій проти РФ в найкоротший час - Стефанішина

Гендиректор "Scania Україна" Хокан Йюде став президентом ЄБА на 2026-2027рр.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА