Інтерфакс-Україна
12:48 18.06.2018

Україна успішно пройшла аудит IMO

1 хв читати
Україна успішно пройшла аудит IMO

Україна успішно пройшла аудит Міжнародної морської організації (IMO), повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Ми змогли зорганізуватися і довели, що Україна - це морська держава! Причому результат аудиту порадував не лише нас, а й міжнародних аудиторів. За середньої кількості зауважень до кожної країни за підсумками аудиту - більше ніж 22, в України - менше ніж 10, а застереження взагалі одне", - написав В.Омелян на своїй сторінці в соцмережі Facebook

За його словами, тепер українських фахівців запрошують ставати аудиторами IMO, а Україна буде прикладом для інших держав, як готуватися до таких аудитів.

Міністр також наголосив на важливості аудиту IMO для України, заявивши про те, що 80% світових вантажних перевезень - морські, а кожен шостий моряк у світі - українець.

Міністр висловив вдячність команді Міністерства інфраструктури України, керівнику Адміністрація морських портів України та урядовій команді на чолі з прем'єр-міністром Володимиром Гройсманом, а також окрему вдячність послу Канади в Україні Роману Ващуку та групі високопоставлених канадських експертів, які допомагали українській галузі проходити цей аудит.

Як повідомлялося, в липні 2017 року Міністерство інфраструктури України та проект міжнародної технічної допомоги EDGE, що фінансується урядом Канади, підписали спільний план дій із підтримки реформ у секторі морської безпеки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Монопольне становище "Енергоатому" та обмежений імпорт сприяють найвищій ціні української е/е в Європі – ексміністерка енергетики

Зростання цін на нафту сповільнилося до вечора, Brent торгується біля $74 за барель

На зовнішні ринки в червні поставлено 1,2 млн тонн зерна - Мінагрополітики

До кінця липня напрям “Ремонт і виробництво” УЗ виготовить третину річного плану рейкової накладки

Ощадбанк з початку 2025р. надав великому бізнесу енергокредитів на EUR87 млн

Курс євро до гривні сягнув історичного максимуму – 48,08 грн/1EUR

"Харківводоканал" заборгував "Харківобленерго" приблизно 2 млрд грн за розподіл е/е

Шикеринець, Немчинов, Саловський та Пушкар очолили рейтинг кандидатів на посаду члена НКРЕКП

"Ліси України" вперше закуплять партію харвесторів для формування лісу

ЄС відкрив свій ринок для українського насіння соняшника, ріпака і буряка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА