17:40 10.08.2018

Корпорація "Рошен" виявила продаж некондиційної продукції під власною ТМ

2 хв читати
Корпорація "Рошен" виявила продаж некондиційної продукції під власною ТМ

Кондитерська корпорація "Рошен" під час внутрішнього розслідування виявила реалізацію третіми особами некондиційної умовно придатної продукції під ТМ Roshen у Донецькій області.

"Ми виявили продаж некондиційної продукції організаціями, які купували в нас некондиційну умовно придатну продукцію за договором на предмет купівлі тари та сировини, а не продукції, готової до вживання. Корпорація не володіла будь-якою інформацією про продаж цими організаціями некондиційної продукції як готових кондитерських виробів, адже це не відповідає домовленостям із покупцем", - повідомляється на сайті корпорації.

У "Рошен" наголосили, що до некондиційної продукції вони зараховують продукцію з різними за характером дефектами, однак безпечну та придатну до вживання.

У корпорації зазначили, що мають намір вживати заходів з метою запобігання виникненню таких ситуацій у майбутньому.

"У зв'язку з ситуацією, що склалася, ми радимо споживачам не купувати продукцію на стихійних ринках, звертати увагу на умови зберігання, зовнішній вигляд і стан упаковки. Покупець також має право вимагати від продавця інформацію про продукцію: про склад, термін придатності та виробника", - зауважили в корпорації.

До корпорації "Рошен", одного з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, входять Київська, Кременчуцька (Полтавська обл.) кондитерські фабрики, два виробничі майданчики у Вінницькій області, масло-молочний комбінат "Бершадь молоко" (Вінницька обл.), два виробничі майданчики в Липецькій області (РФ), Клайпедська кондитерська фабрика (Литва) і фабрика Bonbonetti Choco (Угорщина).

Корпорація виробляє близько 320 видів кондитерських виробів: шоколадні та желейні цукерки, карамель, шоколад, печиво, вафлі, бісквітні рулети й торти. Загальний обсяг виробництва сягає 450 тис. тонн продукції на рік.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА