Інтерфакс-Україна
16:02 03.09.2018

Мінінфраструктури має намір створити в Україні "дочок" великих авіаперевізників

1 хв читати
Мінінфраструктури має намір створити в Україні "дочок" великих авіаперевізників

Міністерство інфраструктури України веде переговори з великими авіакомпаніями щодо створення в країні їхніх "дочок".

"Ми ведемо окремі переговори з великими перевізниками щодо створення їхніх "дочок" в Україні", - повідомив журналістам в аеропорту "Бориспіль" (Київ) у понеділок міністр інфраструктури Володимир Омелян.

При цьому він уточнив, що, відповідно до закону, для виконання внутрішніх рейсів в Україні авіакомпанія "має володіти мінімум 51% акцій в країні".

В.Омелян вважає, що ринок авіаперевезень в Україні є перспективним та активно розвиваюєть.

Як повідомлялося, 3 вересня найбільший європейський лоукост авіакомпанія Ryanair відкрила прямий рейс із Києва до Берліна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НКЦПФР в діалозі з урядом та Мінекономіки щодо "народних" ІРО

Видатки загального фонду держбюджету у вересні-2025 зросли на 16,6%, зарплати військовим – на 19,1% - Мінфін

Перевезення вантажів Українським морським коридором за два місяця склали біля 13 млн тонн

Зараз 55% українського газовидобутку недоступне – глава НБУ

Банки у серпні профінансували проєкти з розбудови 116 МВт нової енергогенерації – НБУ

Законопроєкт про оподаткування продажів через цифрові платформи ускладнить безпечну онлайн-торгівлю для приватних осіб

Бюджетний комітет Ради рекомендував до 1-го читання проєкт держбюджету-2026 з пропозицією збільшити видатки на оборону

МВФ в питанні використання заморожених активів РФ рекомендує шукати міцну правову основу

Підприємство папірпрому "Зелений парк" за 9 міс. наростило обсяг виробництва на третину

Індекс українських акцій на WSE зранку в п’ятницю підскочив на 5,4% на тлі розмови Трампа та Путіна

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА