14:57 19.10.2018

Мінінфраструктури переведе видачу дозволів на автоперевезення в онлайн із 2019 року

1 хв читати
Мінінфраструктури переведе видачу дозволів на автоперевезення в онлайн із 2019 року

Видачу та облік дозволів на вантажні автоперевезення буде переведено на онлайн-платформу з 2019 року, повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян у п'ятницю.

"Щоб унеможливити корупцію, на початку 2019 року ми запровадимо повністю електронну реєстрацію дозволів, і на кожному дозволі буде QR-код, запровадимо звіряння з митницею щодо реальної кількості виданих дозволів та їх перетину кордону", - сказав він під час години запитань до уряду.

Мінінфраструктури нещодавно звинуватило Державну службу України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека) в нестачі дозволів на право здійснення автоперевезень до Польщі, констатувавши, що така проблемна ситуація збережеться до кінця року.

Наприкінці серпня 2018 р. Мінінфраструктури в співпраці з Державним агентством з питань електронного урядування та Державної служби України з безпеки на транспорті запустило електронний кабінет перевізника, а також відкрило дані Реєстру перевізників для громадськості. В електронному кабінеті вантажні та пасажирські автоперевізники можуть отримувати раніше оформлені, розширювати, звужувати й анулювати ліцензії на перевезення.

В подальшому електронний кабінет перевізника планували доповнити новими можливостями — онлайн-оформлення дозволів, внесення плати за ліцензії, оплата штрафів.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА