Інтерфакс-Україна
12:23 13.02.2019

Співвідношення держборгу України до ВВП у 2018 році знизилося до 60,9% - МЕРТ

1 хв читати
Співвідношення держборгу України до ВВП у 2018 році знизилося до 60,9% - МЕРТ

 Співвідношення рівня державного боргу до валового внутрішнього продукту (ВВП) України в 2018 році знизилося до 60,9% із 68% у 2017 році, наведено дані в презентації Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

Згідно з документом, яким володіє агентство "Інтерфакс-Україна", МЕРТ при цьому оцінює суму прямого та гарантованого державою боргу в $79,73 млрд (у 2017 році - $76,31 млрд).

Раніше Міністерство фінансів повідомляло, що державний і гарантований державою борг України в 2018 році скоротився до ВВП до 62,7% із 71,8%. При цьому, за оцінками відомства, сума держборгу за рік зросла до $78,32 млрд із $76,31 млрд.

Як повідомлялося, наприкінці серпня 2018 року уряд України переглянув середньострокову стратегію управління держборгом, встановивши більш жорсткі цілі щодо скорочення прямого державного боргу до ВВП, зокрема, про зниження його до 60% ВВП до кінця 2018 року замість раніше запланованої планки в 62% ВВП. Документ передбачає скорочення цього показника до 52% до кінця 2019 року і до 49% - до 2020 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нацбанк заборонив Порошенку право голосу за його майже 65% акцій в банку МІБ

"Енергоатом" за 9 міс.-2025 отримав 12,8 млрд грн чистого прибутку

Райффайзен Банк планує направити й другу половину чистого прибутку за 2024р у резервний фонд

Банки у жовтні профінансували запуск 97 МВт нової генерації в енергетиці – НБУ

Ринок нових автобусів в Україні за 9 міс.-2025 зріс на 20% переважно за рахунок шкільних – експерт

"Укренерго" запровадило аварійні відключення у Харківській, Сумській І Полтавській областях

Нацбанк заборонив Порошенку право голосу за його майже 65% акцій в банку МІБ

NovaPay збільшив парк POS-терміналів у відділеннях "Нова пошта" до понад 9,2 тис. та вийшов на 4 місце на ринку

Внаслідок атак РФ знеструмлені споживачі у Дніпропетровській, Запорізькій та Одеській областях

Більше 87% об'єктів соцсфери та 73% житла вже підключено до тепла – Мінрозвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА