21:13 23.04.2019

Держгеонадра продала в "Прозорро" ліцензії на родовища графіту, берилієвих, титан-апатитових і циркон-флюоритових руд за 142,2 млн грн

2 хв читати
Держгеонадра продала в "Прозорро" ліцензії на родовища графіту, берилієвих, титан-апатитових і циркон-флюоритових руд за 142,2 млн грн

Державна служба геології та надр (Держгеонадра) 22 квітня провела 7 успішних аукціонів у системі "Прозоро. Продажі" з реалізації спеціальних дозволів на користування надрами.

Згідно з інформацією в системі, найдорожчим лотом виявилося Пержанське родовище берилієвих руд (Олевський р-н Житомирської обл.), на яке претендували три покупці: ТОВ "Укрбізнес капітал", "Гірничодобувна компанія України" і "Пержанська рудна компанія", що дозволило підняти ціну з 60,91 млн грн до 76 млн грн, на яку погодилася "Пержанська рудна компанія".

ТОВ "Українська постачальна група" перемогло в аукціоні на Заваллівське родовище графіту (Гайворонський р-н Кіровоградська обл.), запропонувавши 46,1 млн грн проти 45,81 млн грн у єдиного конкурента ТОВ "Дніпро-торг-інфо" при початковій ціні 38,792 млн грн.

На ділянку Юр'ївський титано-апатитових руд (Олевський р-н Житомирської обл.) претендували ТОВ "Укрбізнес капітал", "Гірничодобувна компанія України" і "Титан-апатитова група". Перемогла остання з ціною 10,1 млн грн проти 10,05 млн грн у "Гірничодобувної компанії України" при стартовій ціні 1,899 млн грн.

Ще більше ціна виросла на аукціоні за ліцензію на Ястребецьку ділянку циркон-рідкоземельних-флюоритових руд - з 0,777 млн грн до 10,02 млн грн, яку погодилося заплатити ТОВ "ЦФР Груп", тоді як його конкурент "Гірничодобувна компанія України" готова була дати тільки 1,35 млн грн.

Переможцем аукціону на розробку Семенівського родовища бурштину (Олевський р-н Житомирської обл.) стало ТОВ "Гід груп", яке запропонувало 670,001 тис. грн проти 670 тис. грн у ТОВ "Фешн енд амбер компанії" при початковій ціні в 30,42 тис. грн.

На двох інших аукціонах були продані спецдозволи на видобуток підземних питних вод і глини на 92 тис. грн.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА